ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Путін похвалив діяльність уряду Януковича

  16 января 2021 суббота

  У вівторок, 26 жовтня, президент Російської Федерації Володимир Путін, відповідаючи на запитання українських телеглядачів, заявив, що уряд прем’єр-міністра Віктора Януковича – одного з двох основних кандидатів на посаду Президента країни – досяг великих економічних успіхів.

  Офіційно російський президент прибув учора о 18:30 до Києва з триденним візитом для участі у святкуванні 60-річчя звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Однак спостерігачі пов’язують його візит з президентськими виборами, які відбудуться в Україні 31 жовтня.

  Учора Путін у прямому ефірі на трьох загальнодержавних українських телеканалах – УТ-1, "Студія "1+1" та "Інтер" – відповідав на запитання українських громадян.

  Відповідаючи на одне із запитань, Путін підкреслив, що український уряд домігся значних темпів економічного росту. "Україна за останні роки, і особливо протягом останнього року, домоглася дуже серйозних темпів економічного росту – 13 з гаком, по-моєму, 13,4%. І я хочу відзначити, що це не просто високі темпи росту", - сказав Путін.

  "Уряду Януковича вдалося більше. Вони змогли наповнити цей ріст гарною якістю. Уряду України вдалося до розумних меж скоротити непродуктивні витрати уряду й одночасно з цим зосередити фінансові ресурси на вирішення головних соціальних завдань. Таких, наприклад, як підвищення пенсії", - відзначив президент Росії.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору