ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Рейтинги Ющенка та Януковича зрівнялися

  20 января 2021 среда

  Сенсаційні результати соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології та центру "Социс". Їх сенсаційність, по-перше, в тому, що вони радикально відрізняються від попередніх результатів як цих двох поважних інституцій, так і інших українських центрів.

  По-друге, їх сенсаційність у самому результаті - рейтинги Віктора Ющенка та Віктора Януковича практично зрівнялися. За їхніми даними, у першому турі 31,5 відсоток опитаних голосуватимуть за Ющенка, 30 з половиною - за Януковича. 6% за Мороза, трохи більше, 5, - за Симоненка, майже 20-ть - ще не визначилися з вибором.

  У другому турі рейтинги фаворитів кампанії, за даними КМІСу та "Социса", теж зрівнялися. Трохи більше 38-ми відсотків голосуватимуть за Ющенка, 37 з половиною відсотків - за Януковича, майже 7 - проти обох, 14% - не визначилися. До сьогодні про рівність показників двох провідних кандидатів у Президенти заявляв лише російський фонд "Обществєнноє мнєніє", який власної мережі у нашій країні не має, тож джерело цих даних дотепер не з'ясовано.

  Те, що результати двох опитувань збігаються, у центрі СОЦіС пояснюють об'єктивністю методик проведення цих досліджень. А рейтинг Віктора Януковича зріс лише тому, що люди перебувають в ейфорії від підвищення пенсій. Однак директор СОЦіСу Наталія Погоріла впевнена, що ця рівність в рейтингах є тимчасовою.

  "5 канал"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору