ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Швейцарія не вступала до Шенгенської зони?

  25 января 2021 понедельник

  Після перевірки інформації про те, що кантональна держава Швейцарія офіційно оформила свій вступ до Шенгенської зони і запиту в посольстві цієї європейської держави виявилося, що ці дані не відповідають дійсності.

  Виною тому, як прокоментував один з працівників швейцарського посольства, або неграмотні перекладачі, або редактори газет, чекаючі будь-якої можливості для того, щоб піднести читачам сенсацію, повідомляє «Правда №199».

  Насправді переговори про вступ йдуть достатньо давно, і можливо матимуть успіх в середині наступного року. Але вчора була підписана тільки друга черга документів про майбутню інтеграцію, що звичайно ж не означає закінчення переговорного процесу. Більшість вітчизняних ЗМІ поквапилася оголосити про те, що тепер їздити до Швейцарії можна будуть тільки за поданням шенгенської візи. Насправді це буде можливо (якщо буде можливо), тільки не раніше 2006 року.

  Вчора «Газета.Ru» повідомила, що Швейцарія підписала Шенгенськоє угоду, зробивши тим самим в’їзд на свою територію доступним для осіб, що мають єдину шенгенську візу.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору