ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Світлій пам’яті Володимира Васильовича ШЕТЕЛІ

  24 мая 2024 пятница
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  З глибоким сумом повідомляємо, що після важкої хвороби на 50-у році життя відійшов у вічність колега працівників УжНУ, мудра людина, талановитий організатор – проректор з адміністративно-господарської роботи УжНУ Володимир Васильович ШЕТЕЛЯ.

  Володимир Васильович ШЕТЕЛЯШетеля В.В. народився 19 липня 1960 р. в селі Колочава Міжгірського району Закарпатської області. В 1977 р. закінчив середню школу в селі Синевир. З 1979 по 1984 рр. навчався на фізичному факультеті Ужгородського державного університету. Після закінчення впродовж 1984-1985 рр. працював у спеціальному конструкторському бюро "Квант" при університеті. Займався науковою роботою, а саме рентгеноструктурним аналізом напівпровідникових кристалів, освоївши унікальну наукову установку ДРЗП-2 (дифрактометр рентгенівський загального призначення).

  З 1986 по 2005 рр. працював директором студентського містечка УжНУ.
  У вересні 2005 р. призначений на посаду проректора з адміністративно-господарської роботи Ужгородського національного університету. На цій відповідальній посаді своєю працьовитістю, мудрістю, далекоглядністю здобув заслужений авторитет та визнання колег.

  Ректорат, професорсько-викладацький та студентський колектив Ужгородського національного університету висловлюють щирі співчуття родині і близьким покійного. Світла пам'ять про Володимира Васильовича завжди житиме в серцях усіх, які знали його, працювали та спілкувалися з ним.

  Прощання з покійним відбудеться у Будинку панахид на Кальварії у четвер,18 березня 2010 року о 12.30 год.