Україна програла Італії — 0:2

20 мая 2024 понедельник
    22 переглядів

У суботу збірна України поступилась на виїзді чемпіонам світу з футболу - команді Італії з рахунком 0:2.

Українці доволі вдало розпочали гру і протягом тривалого відрізку часу грали на рівних із суперником. Вже на 6 хвилині матчу Гусєв, увірвавшись до штрафного італійців, потужно пробив по воротах, але Буффон врятував свою команду.

У складі чемпіонів світу у першому таймі активністю вирізнявся Дель Пьєро, але на завершальній стадії йому бракувало точності. На 31 хвилині Де Россі, пробиваючи головою, мав непогану нагоду відкрити рахунок матчі, але Шовковський у неймовірному стрибку зміг загрозу відвести. Через 6 хвилин помилка Русола, який невдало прийняв м'яч животом, надала шанс відзначитись Тоні, але італієць пробив над поперечиною.

Після перерви два небезпечних моменти мав Якінта, але у першому випадку м'яч звалився з його ноги, а у другому - знову врятував Шовковський. Вихід на поле Калиниченка та Ді Натале значно пожвавив гру і команди почали грати на зустрічних курсах. Проте на 70 хвилині Васерес призначив пенальті у ворота Шовковського за порушення правил проти Тоні. Оддо з точки не схибив. Одразу ж Воронін мав нагоду зрівняти рахунок, але його удар у самісінький кут воріт витяг Буффон. Українці вирішили відігратись, але через 9 хвилин проґавили контратаку. Ді Натале з Тоні вийшовши "два в два", розіграли "стінку" і Тоні красивим ударом увігнав м'яча у "дев'ятку". Після цього команди фактично догравали матч.