ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Українські фахівці розробили нову високоточну зброю

  21 января 2021 четверг

  Фахівцями українського науково-виробничого підприємства "Валар" з Івано-Франківська розроблене нове покоління високоточної зброї, здатної вражати броньовані й інші цілі на відстані до 2500 метрів, причому з можливістю дистанційного управління.

  За словами розробників, ця зброя є абсолютно безшумною, ракетний двигун під час його роботи не чутно.

  Найвища точність і таємність використання зброї в бої завжди були затребувані військовими всіх країн світу. Саме досягнення сучасної мікроелектроніки дають таку унікальну можливість, стверджують конструктори.

  Колективом підприємства "Валар" проводяться роботи зі створення комплексу "Дятел" – нового покоління високоточної зброї для враження броньованих й інших цілей на відстані до 2500 метрів. Така зброя може вразити ціль розміром навіть з носову хустинку, при цьому її двигун працює абсолютно безшумно.

  У комплекті нової зброї є різні типи боєприпасів для виконання різноманітних завдань. Наприклад, кумулятивні боєприпаси дозволяють уражати згори досить тонку броню вежі танка. На сьогодні броня у верхній частині вежі сучасних танків складає близько 25 мм.

  Такий комплекс також може бути потай встановлений у ґрунті. За словами директор "Валару" Валерія Арциховського, така інтелектуальна машина може роками очікувати команди "пуск", не потребуючи присутності командира. Підготовка до бойового використання з уточненням цілі може вестися дистанційно з відстані більше 500 м.

  За матеріалами CNews.ru.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору