ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Українські лікарі обговорили в Ужгороді проблемні питання захворювання печінки

    26 июня 2024 среда
    43 переглядів

    В обласному центрі Закарпаття пройшла Всеукраїнська медична конференція, в якій взяли участь понад двісті лікарів з усіх регіонів України — фахівців з питань заховрювання печінки. ЇЇ організаторами виступили кафедри пропедевтики і госпітальної хірургії медичного факультету Ужгородського національного університету, обласна інфекційна лікарня та обласне управління охорони здоров'я.Конференція медиків в Ужгороді стала першим заходом, на якому проблеми консервативного і хірургічного лікування вірусних гепатитів, цирозів та інших захворювань печінки розглядалися у комплексі. Тому до Ужгорода з'їхалися не тільки інфекціоністи і хірурги, а й гастроентерологи, терапевти і педіатри. На думку одного з організаторів конференції, професора медичного факультету УжНУ Емілії Архій, такий комплексний підхід до проблем лікування захворювань печінки надзвичайно важливий і його необхідно зберегти надалі, оскільки практикуючі лікарі отримують змогу не тільки ознайомитися з новими методами, а й визначити чітку поетапність лікування.

    Кількість інфекційних захворювань печінки, передусім гепатитів, в Україні щороку зростає. І проблема їх вчасного діагностування та лікування надзвичайно актуальна. На жаль, лікарі районних та сільських медичних закладів не мають достатньої інформації та діагностичної бази для виявлення вірусних уражень печінки. Тому серед рішень конференції одним з найголовніших було рішення про необхідність створення гепатологічних центрів у регіонах та зміцнення лабораторно-діагностичної бази, передусім районних лікарень - повідомила прес-служба управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору

    Комментарии

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    На превеликий жаль до цих пір в Україні не працює система лікарських товариств.До цих пір завідуючі обласними відділеннями невиконують свої обовязки в організації фахових семінарів,шкода,що знищили посаду помічника завідуючого або його заступника,Настав час підготовлятись до системи страхової медицини.Бо інакше нікуди не підемо.Фармацевтичні фірми мають на Україні розвязані руки,а для практичної медицини абсолютно нічого не роблять.Настав час твердо встановити які ліки може аптекар видати по рецепту ,а які НІ.Кожна фармацевтична фірма повинна бути заінтересована в продажі свого ліку,а для цього необхідно щоб цей лік був якісним.Мав що найменше протипоказань і звичайно чим нижчу ціну.А ціни повинні бути регульовані Міністерством охорони здоровя , так , як це робиться в ЄУ і США.Виписуючи ліки лікар повинен вже думати і яка ціна цього ліку бо вмісце дорогого оригіналу можна виписати його генерикум.В Ужгороді забули ми ,що повинно працювати на високому рівні Товариство УЛ яке входить в СФУЛТ.На СФУЛТ із Закарпаття приходить декілька національно свідомих лікарів.Ви всі гляньте на Інтернет сторінку СФУЛТу і побачите яку велику роботу проводить це товариство.В Ужгороді цю організацію міг би обняти молодий професор Ганич ,або бувший головний лікар Мукачева зав реанімаційним відділенням.Це люди які могли б підняти авторитет Лікарського товариства в Закарпатті