ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Українським авіапідприємствам дозволили військовий експорт

  19 января 2021 вторник

  Кабінет Міністрів дозволив Харківському авіаційному виробничому підприємству (ХДАПП), Київському авіазаводу «Авіант» і «Київському авіаремонтному заводу 410 цивільної авіації» здійснювати експорт і імпорт товарів військового призначення. Відповідну ухвалу Кабмін прийняв 28 жовтня.

  Кабмін надав «Авіанту» і ХДАПП до 1 вересня 2007 року повноваження здійснювати експорт товарів військового призначення власного виробництва і імпорт товарів військового призначення для потреб власного виробництва, передає «Кореспондент».

  Кабмін також надав державному підприємству «Київський авіаремонтний завод 410 га» до 1 вересня 2007 року повноваження здійснювати експорт послуг з ремонту і обслуговування військових літаків типу Ан, двигунів і складових частин до них, а також імпорт товарів військового призначення для потреб власного виробництва (ремонту авіаційної техніки).

  На початку червня Кабмін спростив оформлення дозволів на експорт/імпорт товарів військового призначення на безкоштовній основі, у тому числі для гарантійного обслуговування або ремонту, а також поставки запчастин за рекламаційними актами.

  Україна входить в десятку найкрупніших експортерів озброєння в світі.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору