ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Утворено Закарпатський Виборчий Блок "Наша Україна"

  05 декабря 2020 суббота

  17 грудня в обласному виборчому штабі було підписано Угоду про створення Закарпатського Виборчого Блоку "Наша Україна".До складу Закарпатської "Нашої України" увійшли "Народний Союз Наша Україна", Партія промисловців і підприємців України та Конгрес українських націоналістів. Відповідний документ про створення блоку підписали керівник виконкому Закарпатської обласної організації політичної партії "Наша Україна" Володимир Шкріба, голова Закарпатської обласної організації ПППУ Іштван Цап та заступник голови Закарпатської обласної організації КУН Василь Гурзан. Серед іншого документ визначає узгоджені норми представництва у депутати місцевих рад від політичних сил, які уклали блок.  Як було зазначено після офіційного оформлення документів, блок "Наша Україна" має усі підстави розраховувати на підтримку більшості краян на виборах, які відбудуться у березні наступного року.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Схрещення: "еж" + "уж" = "колючая проволка"...для України і Закарпаття зокрема.

  Аватар пользователя Гость

  Кажись, самое время штабистам НУ настроить политическую виолончель на самыe глубокие тона. Наверняка там, внизу, глубоко и еще глубже, находится резервуар голосов избирателей, готовых отдать свои голоса за самого известного в Европе бухгалтера...

  Аватар пользователя Гость

  Собрали блядей на Титаник...

  Аватар пользователя Гость

  А что там делает один из главных янучаров Закарпатье и известный кидалово Цаплокозл. Что Наша Укрина и криминалитетов берет в свои ряды?

  Аватар пользователя Гость

  Вcім Анонімам і їх патронам! Чому двічі судимий криміналітет РАТА постійно звинувачує давнього свого цімбора і не судимого ЦАПА у криміналітеті. Така логіка може бути тільки у параноїків.

  Аватар пользователя Гость

  Фу-у-у,де Рата або його писаки-зразу словесний понос і паскудства,матюки і образи."Собрали блядей на Титаник..." Це про блок Литвина?..

  Аватар пользователя Гость

  Це про блок Литвина. А сам він вбивця! То навіть не про Гонгадзе (це всі знають). Це про то, як він в 2002 р. на своєму джипі вбив полковника у відставці. Ніякого покарання не поніс, все "замазали".

  Аватар пользователя Гость

  Все верно, Данило. Бляди со товарищи нашли здесь электоральное безмозглое стадо баранов, которых "должно резать или стричь".И управлять им призваны пришлые "зайды". С галицким прононсом...

  Аватар пользователя Гость

  "розраховувати на підтримку більшості краян на виборах" - який дебілізм і абсурд! НСНУ просто хворі на голову і відірвались від життя, бо якщо за них проголосує хоча б 10% закарпатців, значить наші люди заслуговують ще довго жити як бидло під орудою кримінальної "барви"

  Аватар пользователя Гость

  Більше "бл...ей",аніж зібрав на свій політичний Титанік Литвин,зібрав хіба що у свій регіональний Титанік Янукович...