ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді відкрилася виставка-ярмарок "ТурЄвроцентр-Закарпаття 2004"

  24 января 2021 воскресенье

  Цей захід проводиться в обласному центрі Закарпаття втретє і має статус міжнародного. У попередні роки мав широкий резонанс серед ділових кіл та громадськості, а також у країнах Євросоюзу, які були його гостями та учасниками. Тому й не дивно, що число гостей та учасників цього року збільшилося.

  У відкритті взяли участь начальник управління по туризму та курортах Закарпатської облдержадміністрації Сергій Слободянюк, голова дежавної туристичної адміністрації України Валерій Цибух та заступник голови облдержадміністрації Степан Ревак.

  Завтра в рамках виставки планується: міжнародна ділова зустріч керівників закарпатських турпідприємств із представниками іноземних комерційних фірм із Словаччини, Угорщини, Польщі, зацікавлених у налагодженні співпраці із Закарпаттям (кімната президії, облмуздрамтеатру), лотерея - розіграш 4 екстрім - турів на уік - енд в горах від туристичної фірми "Блюз", презентація можливостей вузькоколійних залізниць для розвитку туризму, лотерея - розіграш 10 путівок для дітей від Обласного центру туризму, краєзнавства і спорту учнівської молоді, презентація творів народних умільців урочисте закриття виставки - ярмарку.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору