ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

З 1 грудня в Україні видаватимуть нові закордонні паспорти

  26 января 2021 вторник

  Міністерство внутрішніх справ з 1 грудня 2004 року розпочне видавати українським громадянам закордонні паспорти нового зразка, передають Українські Новини.

  Міністр внутрішніх справ Микола Білокінь уже представив Президенту Леоніду Кучмі прототип бланка паспорта нового зразка, повідомили в президентській прес-службі.

  Документ має форму книжки з 32 сторінок, головна перевага якої – сторінка, яка зчитується машиною і містить усю інформацію про власника, а також його оцифроване фото.

  Концепція дизайну паспорта передбачає відображення національної символіки з використанням традиційних орнаментальних мотивів, а також геральдики, що характерна для різних регіонів України.

  Паспорт має більше 25 ступенів захисту.

  Новий документ, який забезпечить безперешкодне пересування громадян України поза її межами, неможливо підробити.

  "Цей документ згідно з висновками Міжнародної асоціації цивільної авіації (ІCAO) цілком відповідає всім сертифікаційним вимогам Документа 9303 частині 1 "Паспорти, що зчитуються машинами", - зазначено в повідомленні прес-служби Президента.

  Що стосується вже виданих закордонних паспортів, у тому числі й паспортів нового зразка з цифровою фотографією, виготовлених у межах програми Єдиної державної автоматизованої паспортної системи, то, за словами начальника Департаменту ресурсного забезпечення МВС України генерал-лейтенанта міліції Василя Грицака, документ буде чинним до кінця терміну, який у ньому зазначений.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору