Закарпатські сільгосппрацівники та медики мають найнижчу середню зарплату
За інформацією заступника начальника головного управління економіки ОДА Олександра Жулканича, обсяги виробництва промислової продукції зросли на 33, 6 відсотків. Є ріст і у виробництві валової продукції сільського господарства на 20 відсотків. Більше вироблено м яса, молока та яєць. Збережено тенденцію до приросту поголів я великої рогатої худоби. Прямі іноземні інвестиції зросли на 10 відсотків і склали 20 мільйонів доларів.
Відтак, покращився фінансовий результат як окремих суб' єктів підприємницької діяльності, так області в цілому. Кількість збиткових підприємств зменшилася із 84, за січень-червень, до 58 у серпні. Загальний фінансовий результат склав 96,5 мільйонів гривень прибутків. Тоді як торік, у цей же період, він був удвічі меншим. Сплачено податків і зборів до Загального фонду держбюджету 550 мільйонів гривень. Середньомісячна зарплата зросла майже на чверть і склала у липні 504 гривні.
Заборгованість із зарпалати зменшилася в п ? ять разів і склала станом на 1 серпня 437 тисяч гривень. Працевлаштовано за цей період 19 768 осіб. Це складає майже третину від загальної чисельності незайнятого населення.
Проте, за 8 місяців в Закарпатті знизили обсяги виробництва 105 підприємств. Зменшилися на 11 відсотків обсяги освоєних інвестицій в основний капітал. У шести регіонах краю кількість збиткових підприємств не змінилася. Таких підприємств найбільше в промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі. Залишається найнижчою середня зарплата у сільському господарстві, охороні здоров"я та сфері послуг і соціальної допомоги. visnyk.info
UA-Reporter.com