ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Залізничники України — за "Почесного залізничника" Віктора Януковича

  21 января 2021 четверг

  Міністр транспорту і зв’язку Георгій Кірпа поздоровив лідера Партії регіонів, прем’єр-міністра України Віктора Януковича з перемогою в першому турі виборів Президента і закликав залізничників голосувати за нього.

  «Ми повинні нашого почесного залізничника відстояти на виборах, тому що він член нашої залізничної родини», - стверджує міністр, що є також керівником «Укрзалізниці», виступаючи у четвер на урочистому засіданні в Києві, присвяченому Дневі залізничника. Кірпа подякував Януковичу за 17 прийнятих цього року урядових рішень для розвитку «Укрзалізниці» і допомогу в залученні під державні гарантії 1 млрд. доларів кредитів, а також вручив йому відзнаку за сприяння розвиткові залізничного транспорту.

  За словами Віктора Януковича, 1990 року він одержав звання почесного залізничника, і після ухваленого указу Президента про святкування 4 листопада Дня залізничника родина поздоровляє його в цей день.

  Георгій Кірпа очолює недавно зареєстровану партію «Відродження», що підтримує Віктора Януковича на президентських виборах.

  ProUA

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору
  Похожие новости