ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В.о. Фонда держмайна Трубарову вказали на бездіяльність та лобіювання олігархічних інтересів

  24 июня 2019 понедельник
  Аватар пользователя Викривач Корупції

  Трубарову вказали на лобіюванні олігархічних інтересів

  Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації відзначила незадовільну роботу Фонду державного майна України по низці питань, яких з кожним засіданням все більше і більше. 

   

  Комісія вкотре виказує в.о. голови Фонда держмайна Віталію Трубарову зауваження щодо невиконання попередніх рішень комісії та на бездіяльність і лобіювання олігархічних інтересів.

  Так, на останньому засіданні комісія відзначила незадовільну роботу Фонду  щодо управління корпоративними правами держави у ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" ("ЗТМК"), невиконання попередніх рішень комісії та бездіяльність щодо звільнення директора ТОВ "ЗТМК", стосовно якого триває кримінальне провадження за розтрату 492 млн грн та який діє в інтересах приватного учасника товариства - Дмитра Фірташа на шкоду державним інтересам.  

  Окрім інтересів одіозного олігарха Фірташа, відстоює Фонд держмайна і інтереси Ріната Ахметова. Саме на цьому факті закцентував заступник голови Спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації Павло Різаненко в питанні щодо приватизації  державного пакету акцій ПАТ "Західенерго". За його словами, об'єкт продали в умовах лобіювання інтересів "ДТЕК ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД" в умовах штучної відсутності конкуренції.

  Різаненко звернув увагу Трубарова на неприпустимо короткий термін здійснення поточної перевірки виконання умов договору купівлі-продажу пакету акцій ПАТ “Західенерго”, що відбулася у період з 28.08.2017 по 01.09.2017 року, а також на те, що  Фондом не залучались до перевірки представники профільних Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Міністерства екології та природних ресурсів України.

   

  Після низки нарад і щільної уваги комісії, в.о. Фонду держмайна Віталій Трубаров визнав провал приватизації і заявив про невиправданість його обіцянок щодо шалених надходжень до бюджету від приватизації в 2018 році.  Продаж об'єктів великої приватизації перенесено на наступний рік, а відібрані інвестрадники чекають своєї участі з підписаними, але не ратифікованими Кабміном контрактами.

  Рейтинг: 

  Комментарии

  Аватар пользователя Лара-блогер

  Олігархи дерібанять народно майно, під чуйним супроводом виконуючого обов'язки голови Фонду держмайна Трубаровим