ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Голосування в Україні проходить у спокійній обстановці

  16 января 2021 суббота

  Голосування на виборах президента України проходить у спокійній обстановці, ніяких повідомлень про порушення виборчого законодавства від спостерігачів до півдня за московським часом не надходило. Про це заявив член Центральної виборчої комісії (ЦВК) РФ Василь Волков - координатор місії міжнародних спостерігачів від виборчих систем країн СНД.

  «Наша група з ранку відвідала вже 11 виборчих дільниць в різних районах Києва», - заявив Волков. Він підкреслив, що до півдня за московським часом, або до 11:00 за місцевим часом ніяких повідомлень про порушення виборчого законодавства від спостерігачів не надходило. За словами Волкова, практично повсюди виборчі дільничні комісії почали роботу о 7:15 ранку, тоді як голосування почалося о 8:00.

  «Члени дільничних виборчих комісій перевірили все наявне устаткування, підрахували бюлетені, і голосування на дільницях почалося організовано», - сказав Волков. Він відзначив, що дільничні виборчі комісії достатньо численні, оскільки українське законодавство припускає участь у них двох представників від кожного з 24 кандидатів у президенти.

  Член Центрвиборчкому РФ відзначив, що облаштування дільниць відповідає вимогам законодавства, новиною тут є прозорі урни для виборчих бюлетенів. За словами Волкова, на кожній з дільниць присутні до 15 спостерігачів, у тому числі іноземних.

  «Єдиним негативним моментом є той факт, що деякі виборці не знайшли свої прізвища у списках», - сказав Волков. За його словами, в спокійній обстановці проходять вибори і в інших регіонах України. «Про це я можу судити за повідомленнями представників нашої групи з Луганська, Донецька, Одеси, Черкас і інших міст», - заявив Волков. Він сказав, що місія міжнародних спостерігачів від виборчих систем держав СНД працює в 14 регіонах України.

  ForUm
  Л.Кучма прогнозує 2-й тур виборів Президента
  ЦВК: У 90% округів проголосував 21% виборців
  21,23% виборців у 110 округах проголосували на виборах Президента до 12:00
  На Хмельниччині через помилки у списках у ТВК №193 склалася черга у більш як 100 осіб

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору