ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Повідомлення "Української правди" про події в Закарпатті - замовна фальшивка!

  17 января 2021 воскресенье

  Голосування на виборчих дільницях Закарпатської області проходять спокійно

  Явка закарпатців на виборчі дільниці є досить високою. Спостерігачі та акредитовані журналісти на виборчих дільницях не зафіксували ще жодного серйозного порушення.

  Хоча після деяких вчорашніх повідомлень опозиційних ЗМІ варто було очікувати чогось надзвичайного. Зокрема, Інтернет-видання „УП” інформувало про те, що до Закарпаття прибули чотири плацкартні вагони із „донецькими”. Вагони дійсно до Закарпаття прибули, але на розчарування багатьох мас-медійників, які полювали за сенсацією, пасажирами виявилися не донецькі молодики, а київські пенсіонери. Люди похилого віку щиро розповіли, що вони – представники Фонду соціального захисту військовослужбовців і приїхали підтримати Віктора Андрійовича Ющенка.

  Це, до речі, не єдиний „прокол” „нашистів”. Учора також повідомлялося, що закарпатські виборчі дільниці не забезпечені виборчими урнами. Інформація, м’яко кажучи, дійсності не відповідає. А розповсюдив її голова Тячівської територіальної виборчої комісії, котрий представляє опозиційні сили. Дружина його до того ж займає далеко не рядову посаду у структурах Закарпатської продовольчої групи, яка належить народному депутату України, керівнику обласного виборчого штабу Ющенка Віктору Балозі.

  Очевидно, що всі ці події – складові спланованого сценарію по дестабілізації ситуаціїв області під час процесу голосування. Підтвердженням слугують і вибори мукачівського міського голови у березні цього року, які проходили за ідентичним сценарієм.

  Вісник
  В Ужгороді проголосувало 27% виборців
  Перші порушення в Ужгороді
  Дільничні виборчі комісії ТВО N74 зіпсували усі виборчі бюлетені
  Голосування в Ужгороді проходить спокійно

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору