Віктор Янукович: Підстав для розколу України після виборів немає
![]() |
Прем’єр-міністр України, кандидат на пост президента України Віктор Янукович не бачить підстав для розколу України після виборів. Про це він заявив сьогодні журналістам у Києві.
«Якщо подивитися на державу – її неможливо розділити, як неможливо розділити людей, зв’язаних родинними узами», - сказав прем’єр.
Янукович висловив переконання, що всі розмови про можливий розкол України викликані тільки політичними пристрастями. В той же час прем’єр висловив упевненість в тому, що український народ достатньо толерантний, а політичні пристрасті заспокояться незабаром після виборів, передає «УНІАН».
«Я гадаю, що, мабуть, соромно буде деяким політикам , а тимчасові явища - вони минуть», - зазначив прем’єр.
Форум
В.Янукович: Всі, хто порушив виборче законодавство, мають бути покарані
UA-Reporter.com