Турнір з міні-футболу серед жіночих команд відбувся в Ужгороді

30 квітня 2024 вівторок
    14 переглядів

З нагоди свята 8 Березня у спорткомплексі «Юність» в Ужгороді відбувся спортивний захід з міні-футболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь команди Футбольного клубу Собранц (Угорщина), збірна Закарпатської області, ЗОДЮСШ м. Ужгорода, збірні Мукачівського та Ужгородського районів.

Організація заходу — заслуга Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, а також редакції газети «Каrpati Igaz Szo».

З метою пропаганди здорового способу життя та популяризації футболу серед підростаючого покоління, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом у змаганням брали участь дівчата у різних вікових категоріях.

Спершу, за перемогу змагалися дівчата понад 20 років. З рахунком 4:2 виграла збірна команда Закарпаття.

Голи забили:

- Костенко К.
    - Мухлініна П.
    - Сірмай А.
    - Спатенко В.

Крім того, організатори провели ще один турнір, між командами, де грають дівчата 1996 року народження та молодших.
    1 місце посіла Закарпатська ЗОДЮСШ. У фіналі наші спортсменки обіграли угорську команду з рахунком 6:2. 3 місце дісталося команді Мукачівського району, 4 — Ужгородського.

Прес-служба Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»