У Мукачево відбувся баскетбольний турнір за перехідний кубок воїнів-інтернаціоналістів

10 травня 2024 п'ятниця
    58 переглядів

З нагоди 20-ї річниці виводу радянських військ із Афганістану в місті М.укачеві з ініціативи ради Мукачівського баскетбольного клубу ветеранів «Імпульс» та Мукачівської міської спілки воїнів-ветеранів Афганської війни та інших локальних конфліктів (голова Віталій Семенчук) пройшов відкритий баскетбольний турнір за перехідний кубок воїнів-інтер націоналістів.

На урочистому шикуванні учасників змагання привітали учасники Афганської війни, зокрема, командир взводу спецназу, старший прапорщик Валерій Воронов, начальник відділу молоді і спорту міськвиконкому Євген Овсянніков.
    Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам'ять усіх, хто загинув, виконуючи свій солдатський обов'язок. Упродовж семи годин одинадцять команд з Ужгорода, Чопа, Сваляви, Му-качева вели безкомпромісну боротьбу за почесний кубок. У напруженій фінальній грі ветерани «Імпульса» за 5 секунд закинули переможний м'яч у кошик БК «Фішер-Мукачево» і п'ятий рік поспіль стали володарем почесного кубка. Третє місце з результатом 30:24 виборола команда «Локомотив» з м.Чоп, яка здолала опір БК «Вимпел» з обласного центру.
    За підсумками турніру кращими «снайперами» стали Юрій Майнгаст - 66 очок (БК «Фішер-Мукачево»), Олексій Голованов - 43 очки (БК «Локомотив» м.Чоп), Карл Бабаті - 32 очки (БК «Фішер-Мукачево). Кращим гравцем було визнано Віктора Квашу (МБКВ «Імпульс».
    Від організаторів турніру команди, які посіли призові місця, отримали дипломи та медалі, а кращі «снайпери» та гравці - грамоти та призи.
    Хочеться висловити щиру -подяку від усіх учасників баскетбольного турніру за допомогу у його підготовці та проведенні голові правління кредитної спілки «Мрія» Віталію Бевзюку, директору ПАФ «Аудит» Юлії Кілару, директору центру «Діалектика» Надії Терентьєвій, директору ЗОШ №10 Наталії Жабко, вчителю фізичного виховання Любові Чурі.