турнір

турнір

25 квітня 2024 четвер
     І коронавірус не завадив! В Ужгороді провели традиційний футбольний турнір серед журналістів Закарпаття

Турнір став уже 19-тим для його засновника Закарпатської обласної профспілки працівників культури та обласної організації Спілки журналістів України, Закарпатської асоціації футболу та обласного відділення НОК України.

У Чехії святкували перемогу параолімпійці із Закарпаття

У Чехії проходив міжнародний турнір із настільного тенісу, в якому, крім українців, прийняли участь 12 команд спортсмени-інваліди з Чехії, Словаччини, Польщі, ФРН і Сербії.

Перший Закарпатський турнір з нард “Аль-Ідрісі” оголосив призовий фонд у 50 тисяч гривень

4 травня в Ужгороді пройде І-ий Закарпатський турнір з нард “Аль-Ідрісі”. Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у турнірі. Призовий фонд турніру — 50 000 грн. Гратимуть у, так звані, довгі нарди.

Закарпаття. У Мукачево відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів

Головним організатором змагань є Закарпатський обласний осередок української Федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Представниця Закарпаття виборола “золото” на престижному міжнародному турнірі з вільної боротьби

Закарпатська спортсменка у фіналі здолала свою головну конкурентку Аміну Пономарьову, виборовши золоту медаль.

Турнір серед волейболістів-школярів провели в Ужгороді

У підсумку І місце зайняла команда класичної гімназії, ІІ місце – команда УЗОШ І – ІІІ ст. №12, ІІІ місце – команда УЗОШ І – ІІІ ст. №19.

Чемпіоном європейського турніру зі швидких шахів став юний мешканець Ужгорода

У швидких шахах Микола став бронзовим призером, а в блискавичних шахах зумів вибороти чемпіонський титул.

На футбольному майданчику – журналісти Закарпаття

В Ужгороді відбувся 17-й турнір з міні-футболу серед команд засобів масової інформації, який його засновник — Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури — проводила спільно з обласною організацією Національної спілки журналістів України, Федерацією футболу Закарпаття та обласним відділенням НОК України.

В Ужгороді відбудеться традиційний футбольний турнір журналістів

5 червня, у вівторок, у спорткомплексі «Юність» відбудеться традиційний турнір з міні-футболу серед команд засобів масової інформації до Дня журналіста.

У Мукачеві відбувся обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів

9 березня в місті Мукачеві у ресторані «Асторія» (вул. Береша, 1А) відбувся відкритий обласний турнір з шахів та шашок серед інвалідів з вадами зору і ураженням опорно-рухового апарату.

В Ужгороді провели традиційний зимовий передсвятковий турнір з фехтування

Цьогорічний традиційний зимовий передсвятковий турнір з фехтування відбувся на базі СК «Динамо».

Ужгород. "Афганський" турнір з міні-футболу збере 12 команд.

У неділю, 19 лютого, в ужгородському спорткомплексі «Юність» традиційним турніром з міні-футболу пам’яті "афганців" змагатимуться 12 команд.

Закарпатський композитор Євген Станкович.

Шанувальники і земляки композитора Євгена Станкович заснували мистецький турнір для дітей та юнацтва на його малій батьківщині. Цьогоріч він триватиме з 9 по 12 лютого.

Закарпатська митниця повідомляє...

Перемогу команда Закарпатської митниці ДФС здобула напередодні, під час турніру з міні-футболу. Футбольне змагання організувало фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».

Визначилися останні команди, що візьмуть участь в плей-офф 1/8 Ліги чемпіонів

Сьогодні, 8 грудня, визначилися останні команди, що візьмуть участь в плей-офф найпрестижнішого клубного турніру.

Вчора відбувся останній ігровий день групового турніру Ліги Чемпіонів, що визначив учасників 1/8 фіналу.

Закарпаття. На ювілейному обласному турнірі «Кубок Ватамана».

Традиційний обласний турнір «Кубок Ватамана» з шашок-64 проведено в черговий 19-й раз у Нижній Апші.

В Ужгороді змагалися петанкісти з усієї України та з 15-ти країн світу.

Триденні змагання стали наймасштабнішими у всій центральній Європі.

Закарпатська облпрофрада повідомляє..

У гірському селищі Усть-Чорна, що на Тячівщині, відбувся VI міжнародний турнір з футболу серед команд гірських населених пунктів пам’яті славних закарпатських героїв-лісорубів Івана Чуси та Василя Шорбана – переможців міжнародних змагань в канадському місті Монреаль (1967р.).

20 команд юних гравців змагаються за почесні нагороди в міні-футболі в Ужгороді.

Вчора, 17 серпня, відбулися перші поєдинки турніру з дворового футболу серед дітей Ужгорода та району. 20 команд юних гравців (2004–2005 та 2002–2003 р.н.) змагаються за почесні нагороди в міні-футболі.