Освітяни Закарпаття підбили підсумки ювілейної Спартакіади

28 червня 2024 п'ятниця
    33 переглядів
    На обласній спартакіаді працівників закладів та установ освіти Закарпаття

До програми ювілейної Х-ої обласної спартакіади працівників закладів та установ освіти Закарпаття, організаторами якої були управління освіти і науки облдержадміністрації, галузевий обком профспілки та обласна рада ФСТ «Україна», входили змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу, міні – футболу та сімейних стартів.

Проходили фінальні змагання галузевої спартакіади у два етапи, загалом у них взяли участь 18 команд освітян районів та міст області. Фінальним змаганням з жіночого та чоловічого волейболу і міні – футболу передували відбіркові тури.

Підсумки ювілейної спартакіади було підбито на засіданні президії обкому профспілки працівників освіти і науки. Перше місце в загальнокомандному заліку завоювала команда Виноградівського району (начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Белень, голова райкому профспілки Володимир Касинець). Друге місце у спартакіадному заліку зайняли освітяни Рахівського району (начальник відділу освіти РДА Михайло Клементєв, голова райкому профспілки Марія Шушман), третє – Мукачівського району (начальник відділу освіти РДА Василь Бігунець, голова райкому профспілки Юрій Федорчук).

З незначною різницею набраних очок четверте місце зайняла команда освітян Іршавського району, п’яте – Міжгірського району.

Нагороди командам - призерам спартакіади – дипломи та кубки вручили голова Закарпатського обкому профспілки працівників освіти і науки Василь Балаж і голова обласної ради ФСТ «Україна» Владислав Кушнірчук.

За словами голови галузевого обкому профспілки Василя Балажа, було зроблено аналіз виступів освітян міст і районів на усіх десяти проведених спартакіадах. Президія галузевої профспілки відзначила, що найбільше призових місць в загальнокомандному заліку – 7 з 10 можливих зайняли освітяни Іршавського району, а також Виноградівського району (5) та Мукачівського району (3). Протягом десяти спартакіад в окремих видах найкраще виступали освітяни міста Ужгорода (34 призові місця), Виноградівського району (32), Іршавського району (30), міста Мукачево (26), Мукачівського району (23 призових місця).

На засіданні президії за пропозицією Закарпатської облради ФСТ «Україна» вирішено розглянути можливість включення до програми наступних освітянських спартакіад змагань із зимових видів спорту.