В Ужгороді відбувся ІІ журналістський турнір із боулінгу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

23 квітня 2024 вівторок
    31 переглядів
    Ужгород. Чемпіоном журналістського турніру став журналіст Ярослав Світлик

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді у боулінг-клубі готелю «Прага» відбувся ІІ журналістський турнір з боулінгу. Участь у змаганні взяли 24 працівники закарпатських ЗМІ, повідомили креспонденту UA-Reporter.com в Ужгородському прес-клубі.

19799.jpg19799_1.jpg19799_3.jpgБуло визначено переможця кожної доріжки, чемпіона турніру, а також переможниць серед жінок.
    Переможцями на кожній із 6 доріжок стали: Іван Колодій, Михайло Тарканій, Петро Гойс, Юрій Лівак, Андрій Ганусич, Ярослав Світлик.
    Серед жінок переможницею стала Альона Попович, друге місце посіла Людмила Федоришина, третє — Ганна Тарканій.
    Володарем кубку та чемпіоном змагань 2010 року став журналіст Ярослав Світлик із результатом 405 очків.
    Частина учасників турніру у боулінг грали вперше, проте зізналися, що опанувати основні правила гри було не складно.
    Турнір з боулінгу входить до «календаря змагань» закарпатських журналістів. Традиційними також стали «медійні» турніри з петанку, міні-гольфу, футболу, настільного тенісу, зимових видів спорту (гірські лижі).