ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Бізнесмени Івано-Франківська готові інвестувати в туризм на Закарпатті 340 млн.євро

  23 января 2021 суббота

  Сьогодні в Закарпатській облдержадміністрації відбулася нарада , на якій розглядався проект створення в Закарпатті потужного туристично-рекреаційного комплексу. Ініціатором зустрічі виступило підприємство "Скорзонера", яке упродовж кількох останніх років успішно реалізовує подібний проект будівництва поблизу села Буковель, що на Івано-Франківщині.

  За словами бізнесменів, вони готові інвестувати 250 мільйонів євро в забудову курорту "Свидовець" та 90 мільйонів євро - в "Полонину Руну". Зокрема, на Рахівщині концепцією проекту передбачається створення на площі майже півтори тисячі гектарів житлової інфраструктури на 50 тисяч осіб. Також у планах - спорудження на гірських схилах 50 канатних витягів з відповідним облаштуванням систем гірськолижних трас різної категорії складності загальною протяжністю майже 150 кілометрів. За словами заступника директора ТОВ "Скорзонера" Юрія Добровольського, проектом передбачено також розбудову суміжної інфраструктури: прокатних пунктів спорядження для зимових та літніх видів відпочинку, закладів харчування, магазинів, банківських відділень, фітнес-центрів, паркінгів, під'їзних автодоріг, водовідведення, системи очистки стічних вод та безперебійного електропостачання тощо. Будівництво компанія планує проводити декількома етапами упродовж 5-7 років. З них 40% - протягом перших двох років. Цікаво, що цей інвестиційний проект дозволить працевлаштувати до 12 тисяч закарпатців.

  Не менш цікавою є ідея підприємців щодо розвитку курорту "Полонина Руна". Тут на площі в 400 гектарів планується побудувати житловий комплекс на 10 тисяч осіб. А також спорудити 24 гірських канатних витягів та облаштувати гірськолижні траси загальною протяжністю майже 48 кілометрів. Весь цикл будівництва цього об'єкту розрахований на 3-5 років. Здійснення проекту дозволило б додатково створити 3 тисячі нових робочих місць та суттєво пожвавити соціально-економічне життя регіону.

  Запропонований проект в цілому викликав зацікавленість серед присутніх на нараді голів РДА та начальників управлінь ОДА. Голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак доручив їм до кінця цього місяця опрацювати запропонований проект і внести свої пропозиції. Він наголосив, що ця ідея є перспективною для області. Однак її реалізація має бути максимально публічною.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору