ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Допоможіть знайти дитину!

  11 декабря 2023 понедельник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Ужгородським МУ ГУМВС України в Закарпатській області розшукується неповнолітній Молнар Андрій Володимирович 09.08.1991 р. н., учень Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕЦ 1-го курсу , 1-ї групи який 27.02.09 року пішов з вищевказаного закладу і по теперішній час не повернувся.

  Молнар АндрійПрикмети: зріст 170-175 см, середньої статури, волосся русе середньої довжини , на потиличній частині голови волосся довге близько 10 см, може мати хвостик, очі темні, ніс великий, губи тонкі на лівій руці татуїровка , а саме ієрогліфи японською мовою наколоті в здовж руки.

  Колишній вихованець Перечинської школи-інтернату останнім часом мешкав у гуртожитку за адресою м. Ужгород вул. Коритнянська 4/503. Наразі відомо, що неповнолітній закарпатець поїхав в лютому місяці 2009 року на змагання по теквандо в м. Івано-Франківськ .

  Прохання осіб, які мають інформацію про місцезнаходження Молнар А.В., або будь яку інформації яка б могла сприяти розшуку неповнолітнього негайно повідомити до Ужгородського МУ ГУМВС України в Закарпатській області за адресою м . Ужгород, вул. Гагаріна, 10 - А, або за телефоном 8-0312-61-43-46.