ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

"Хабарницьку справу" екс-декана УжНУ сьогодні вирішить суд

  17 января 2018 среда
  Аватар пользователя Віталій Грегор

  В середу, 30 серпня о 14:00 в Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області під головуванням судді Олега Придачука має відбутися остаточне засідання у резонансній справі щодо екс-декана факультету здоров'я людини ДВНЗ «УжНУ» Елена Дуло, яку разом з її заступницею Наталією Бондарчук затримали під час одержання хабара в сумі 5 тисяч гривень за сприяння в оформлені академічної відпустки студенту-інваліду для його невідрахування.

  0310_sud_Dulo_-_1.jpg

  3008_sud.jpg

  Суд закінчив допит основних свідків та дослідження доказів, зокрема були відтворені розшифровані аудіо і відеозаписи, які обгрунтовують наявність вини О.Дуло, згідно заявленого обвинувачення Прокуратура Закарпатської області щодо одержання неправомірної вигоди службовими особами УжНУ. Один з таких оперативних відеозаписів наводиться нижче, на якому чітко видно заступницю екс-декана Наталію Бондарчук і матір студента в якої вимагали неправомірну вимогу. Тобто, матеріали справи доводять, що декан просила кошти, а заступниця - брала як посередник.
  ВІДЕО: https://www.facebook.com/gregor.vitaliy/posts/2031727077058787

  3001_Pridatchuk_Cap.jpg

  В той же час Н.Бондарчук, намагалася в суді змінити покази досудового розслідування, пояснюючи, що вона просила начебто добровільну допомогу для заміни вікон в одній з аудиторій факультету здоров'я людини Ужгородський національний університет. Адвокати підозрюваної ж, Петрик В.В. і Старцев Є.Г., як і сама О.Дуло на одному із засідань намагалися пояснити суду, що гроші брала заступниця Бондарчук сама із власних мотивів, а декан - не винна.

  Зокрема, підозрювана, яка ще донедавна навчала наших дітей у вищому державному виші Закарпаття, нехтуючи елементарними нормами моралі і етики педагога, не гребувала залучати крім підлеглих колег і студентів факультету для своєї підтримки в суді і такого цинічної спроби "відбілення" своєї репутації.
  3011_Studenti_Habar_-1.jpg

  Слід зауважити, що наслідки ж не правдивих показів для Н.Бондарчук чи інших свідків, можуть стати новими кримінальними справами вже щодо них. Залишається сподіватись, що суд в свою чергу винесене об'єктивне і справедливе рішення, без жодної толерації до проявів корупції в нашій країні.

  Громадський правозахисник Віталій Грегор
  30.08.2017
  #Закарпаття #Ужгород #УжНУ #хабар #Дуло УжНУ онлайн Медіацентр УжНУ Ужну Медіа Трибуна Ужну

  Рейтинг: 
  Загрузка...