ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Хто кращий волонтер Закарпатської області?

  23 января 2021 суббота

  З метою активізації ветеранського руху в ім'я всебічного захисту соціальних, економічних, культурних, вікових та інших інтересів літніх людей, поширення цілеспрямованої добротворчої діяльності пенсіонерів з надання морально-психологічної допомоги та організації необхідної матеріальної і фінансової допомоги тяжко хворим, одиноким, інвалідам та іншим літнім людям до 8-ї річниці волонтерського руху України Закарпатською обласною радою ветеранів війни і праці вирішено провести конкурси на кращі Центр волонтерського руху "Пенсіонер", групу, організатора волонтерства, волонтера в три етапи. Перший було проведено в навчальних закладах, на підприємствах, у селах, організаціях, установах у вересні 2005 року. Другий конкурс на кращого волонтера, волонтера-організатора, волонтерської групи міста, району проводитиметься у жовтні 2005 року, а третій, завершальний, — на кращий Центр волонтерського руху "Пенсіонер" міста, району, області — в листопаді 2005 року.

  Переможці конкурсів будуть нагороджені. Кращі з них поїдуть на черговий республіканський з'їзд волонтерів у м.Київ. Президією обласної ради ветеранів 29 липня 2005 року затверджено склад Центру волонтерського руху "Пенсіонер" Закарпатської обласної ради ветеранів з 11 чол. (гопова Жиган І.Ф., заступник голови Химич О.М.).

  Для відзначення переможців конкурсів рада ветеранів звертається з проханням про надання допомоги до державних установ, профспілок, благодійних фондів, спонсорів.

  Банківські реквізити: Тов. КБ "Коопінвестбанк^, р/р 26002015000192, ідентифікаційний код 22111272, МФО312248.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору