ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Інтернет-послугами користується 86 закарпатських шкіл

  27 января 2021 среда

  В Ужгороді відбулася нарада завідувачів відділів освіти та науки райдержадміністрацій та міськвиконкомів за участі голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака, основною темою якої стало матеріально-методичне забезпечення навчальних закладів гірського краю.

  Як стало відомо "UA-REPORTER.COM", передусім Іван Різак представив нового начальника управління освіти та науки Закарпатської ОДА: ним став Іван Росоха, який до цього займав посаду заступника керівника цього управління. Також першим заступником начальника управління стала Ольга Кравчук, котра очолювала відділ звернень громадян, а заступником - Ірину Соїну, яка раніше працювала заступником начальника управління внутрішньої політики облдержадміністрації.

  Як зазначалось на нараді, за останні два роки в освіті краю сталося чимало зрушень. Завершено комп'ютеризацію загальноосвітніх шкіл першого - третього ступенів, зараз триває процес підключення навчальних закладів до мережі Інтернет. Цими послугами вже користується 86 шкіл. Комп'ютерними класами забезпечуються загальноосвітні школи першого - другого ступенів.

  Вдалося поліпшити забезпеченість учнів підручниками: їх 100-від-сотково отримали учні перших-четвертих класів і переважна більшість учнів старших класів. З обласного бюджету на це виділялося понад тридцять тисяч гривень. Надавалася методична допомога вчителям. Однак в деяких районах ці проблеми ще не знаходять повного розуміння. Так, на всі навчальні заклади та відділ освіти Великоберезнянського району передплачено лише два примірники фахової газети, у Воловецькому - три, у Свалявському -5. Загалом по області відсоток передплати фахової преси становить 7,14 процента. Турбує питання ефективного використання комп'ютерної техніки в навчальному процесі. У Виноградівському, Міжгірському та Ужгородському районах комп'ютерні класи використовуються лише на уроках інформатики, і то не завжди.

  Іван Різак зауважив, що всі зусилля по поліпшенню матеріально-технічної бази навчальних закладів не матимуть відповідного ефекту, якщо не буде проводитися робота з освітянським кадрами. Навчально-методична робота має вийти на перший план. Особливу роль в цьому повинен відіграти Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. Не треба забувати і про моральне заохочення кращих педагогів. Доручено предметно обговорити ці проблеми на колегіях райдержадміністрацій та засіданнях міськвиконкомів. Їх наслідком мають стати конкретні пропозиції для поліпшення матеріально-методичного забезпечення навчальних закладів як на районному, так і на обласному рівнях.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости