ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Керівники Закарпаття привітали сільчан краю зі святом

  27 января 2021 среда

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак та голова Закарпатської обласної ради Микола Андрусь привітали закарпатців з Днем працівників сільського господарства.

  У привітанні, зокрема, говориться, що "цьогоріч зібрано найбільший за останні 10 років врожай як зернових, так і городини, вагомих здобутків досягнуто у тваринництві. І це завдяки невтомним рукам і самовідданій праці трудівників села".

  Далі у привітанні зазначається, що "споконвіку сільськогосподарське виробництво на Закарпатті було нелегкою справою: малоземелля, бідні грунти, гористість, складні кліматичні умови вимагають докладання чималих зусиль, аби виростити і зібрати врожай. Проте навіть за таких обставин трудівники села зуміли протиставити всім труднощам свою природжену працелюбність, винахідливість та організованість. Сільське господарство пережило складний період, але селяни зуміли вистояти".

  "Низький уклін і сердечна подяка механізаторам і хліборобам, тваринникам і виноградарям, садівникам і городникам, всім селянським сім’ям і родинам, керівникам і спеціалістам підприємств та організацій різних форм власності, науковцям і селекціонерам, сортовипробувачам, всім тим, хто працює на селі. Спасибі вам за невтомну і самовіддану наполегливу працю, завдяки якій ми маємо хліб і до хліба", так закінчується привітання керівників державної виконавчої та представницької влад Закарпаття працівникам сільського господарства гірського краю.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору