ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Молоді закарпатські журналісти вчаться захищати свої права

  25 ноября 2020 среда

  27-28 листопада в Ужгородському прес-клубі проходив семінар „Правовий захист українського журналіста, умови існування вільної преси”. Захід відбувався у рамках проекту „Юридичні консультації для ЗМІ”, який підтримується Посольством США в Україні і був організований насамперед для початкуючих журналістів, студентів відділення журналістики Ужгородського національного університету.

  До участі було запрошено професійних журналістів області, юристів, викладачів факультету журналістики Львівського та Ужгородського національних університетів, представників державних установ, зокрема начальника управління з питань преси та інформації закарпатської ОДА Василя Комарницького та представника Національної ради з питань теле-та радіомовлення на Закарпатті Івана Кузьму. Серед тем, що розглядалия на семінарі були: Інтернет-сайти, які сприяють розвитку вільної преси в Україні, аналіз стану медіа-простору Закарпаття, проблеми доступу до інформації крайових журналістів, соціальна орієнтованість французького законодавства про пресу, реалізація принципів свободи преси у електронних медіа Закарпаття, співпраця органів державного управління з мас-медіа Закарпаття.

  Анкетування учасників після закінчення семінару показало, що подібні заходи необхідні молодим журналістам. Тим більше, що у вузах області поки не читають лекцій з правової тематики, яка стосується журналістів.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору