ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На ужгородській Радванці — проблиск світла....

  27 ноября 2020 пятница

  Жителі Радванки є свідками того, як їхні неодноразові колективні звернення впродовж останніх 3—4 років в Ужгородську міську раду та виконком з питань неосвітлення, нефункціонування каналізаційної мережі, невивезення сміття знаходять відгук тільки у відписках про те, що в місцевому бюджеті на це відсутні кошти, їхні проблеми визнають тільки на «папері», а їхні клопотання не вносять до порядку денного сесій міськради. А тому жителі Радванки, зустрічаючи Василя Поповича, помічника депутата Ужгородської міської ради Юрія Фогела, який мешкає в цьому ж мікрорайоні, неодноразово докоряли: „Коли буде світло?”, “Чого нас заливає?”, “Треба дзвонити...”.

  — Василю Юрійовичу, скажіть: взагалі жодним чином не реагують?  — Так, реагують, але ...на 4—5–й день, коли всі підвали залиті, продукти харчування знищені. Та що говорити, коли ми неодноразово, через ЗМІ намагалися донести до місцевої влади питання, які вже багато років хвилюють наш мікрорайон. На жаль, конкретних зрушень як не було, так і немає. І все ж таки вихід з цього тупика ми знайшли. Скажу відверто, нашими проблемами зацікавилася людина, яку я довгий час добре знаю і яка доволі відома в Ужгороді — це депутат міської ради Юрій Фогел. Основу співпраці започаткувала випадкова зустріч в приміщенні міськради, де я (вже вкотре!) очікував результатів рішення сесії, чи виділені кошти і чи внесені в план соціально-економічного розвитку м.Ужгород, і видаткову частину міського бюджету, витрати на об’єкти благоустрою по Радванці? Ми поспілкувалися і Юрій Георгійо-вич вирішив нам допомогти.

  Так, 3 лютого я передав Ю.Фогелю колективне звернення від жителів Радванки, на яке відразу ж було оперативне реагування. Зокрема, почало вирішуватися найбільш актуальне питання – освітлення вулиць Єрмака, Степана Разіна, Тельмана, Шишкіна. У понеділок, 6 лютого, працівники “Міськсвітло” Пава Микола, Бичак Олександр та Банч Павло поміняли всі лампи і ввечері ці вулиці, на радість їх мешканців, вже були яскраво освітлені. Відразу зауважу, що на цьому зупинятися не будемо, оскільки наша мета – це поступово забезпечити, за сприяння Ю.Фогела, акцентування уваги влади на тих об’єктах благоустрою мікрорайону, які потребують першочергового вирішення.

  У зв’язку з цим я не можу порозуміти одного: невже міська влада не може усвідомити, що будинки мешканців вул.Єрмака практично кожен місяць підтоплює вода з каналізаційної мережі, невже оперативний журнал служби “064” ніхто не переглядає, чи відповідальні особи не доповідають про наші повідомлення?

  Переконаний в тому, що після цієї статті, в якій ми розповіли про невеличку, але все ж таки вагому перемогу мешканців Радванки, мої опоненти намагатимуться довести, що це «окозамилення», черговий піар, передвиборна кампанія, лити бруд і критикувати... Можливо, на більше вони неспроможні? Та це їх справа. Оскільки вже не один і не два роки я ходжу, збираю підписи під колективними клопотаннями, намагаюся, аби їх внесли до порядку денного сесії, виділили кошти, адже газ, воду, каналізацію, телелефони мешканці Радванки проклали за свої кошти, а тому, погодьтеся, давно настав час, аби і влада потурбувалася про комунікації. Приємніше все ж повертатися додому не в темряві, а освітленими вулицями! Сьогодні люди побачили і переконалися, що якщо наполегливо робити певну справу, то позитивний результат рано чи пізно буде.  Чаварга Василь (вул. Степана Разіна):

  — Нарешті відновили освітлення в нашому мікрорайоні, взимку швидко темніє, вулиця розбита, ями, вибоїни, пройти неможливо, а до цього ще й ожеледиця.  Прокоп Володимир (вул.Єрмака):

  — Багато хто говорив Василю, що з того нічого не буде. Я неодноразово спілкувався з ним на цю тему і розумів, що одному важко працювати, щоб усім забезпечити благоустрій. Навпаки, всі, хто живе на нашій вулиці, мали б допомогти, а не дорікати, що він молодий, а тому, що може зробити. Ми споглядаємо, як Василь витрачає власні час і зусилля заради того, щоб наш мікрорайон набув цивілізованого вигляду, аби ми не ходили восени і весною по бездоріжжю, болотах і ямах. Ніколи такого не було, щоб про наші «мочарки» писали в газетах. Все ж таки це є перемога! Завдяки наполегливості Василя Поповича ми, врешті-решт, отримали освітлення у вечірній час. Раніше його теж ремонтували, але то було вибірково, а зараз, знаєте, приємно вийти на вулицю, коли є світло, та й вулиця набула зовсім іншого вигляду.  Коштура Віра (вул.Єрмака):

  — Скільки разів ми дзвонили, писали скарги, ходили на прийом до міського голови за освітлення, за каналізацію, яка неодноразово заливає наші підвали, городи, колодязі, а ситуація на Радванці залишалася незмінною. На моє переконання, ми маємо подякувати Василю за добру справу.  Василь Попович:

  — Скажу відверто, що заслуга в освітленні не тільки моя. Якби до до цієї справи не доклав чималих зусиль депутат Уждгородської міської ради, член фракції СПУ Ю.Фогел, то ми б і надалі потопали у темряві.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Шановні друзі,до яких пір будете займатись окозамилюванням.Вулиці на Радванці як були в занедбаному стані так і залишаються.Те , що якийсь Попович робить собі рекламу , це ясно всім нам жителям Радванки.Вода як витікала на Степана Разіна опротів № 28 так і витікає, дещо вище як була яма що неможна заїхати так і залишилась.Ніхто не чистить ці вулиці.
  Друже Володю ти так радуєшся тому ,що на кінець можеш вийти при світлі на свою вулицю,я розумію тебе-бо вже роки боїшся ,щоб невпав в ту глубоку яму яка опроти вашого будинку і тягнеться дальше.А ви Вірко так роспираєтесь в тих подяках, за що ? за те , що ці депутати сміються з вас?!.Так вже майте якусь свою гордість і запитайте самі себе ,а де діваються ті грошики які повинні йти на утримання цих доріг?,де до тепер сиділи ці депутатики?,а що роблять відповідні служби?.Чи вони мають працювати тільки в передвиборний період?!Володьку ти так часто ходиш на Словаки ,так що бись повів кить бись хоч половину тих удобств мав на свої вулиці,що мають в Кошицях?? чи в Пряшові.Піди до своїх сусідів , та опитайся як вони там в Кошицях чи Пряшові чи Собранцях за 30- 110 км від твого дому до Кошиць ,борються з таким станом як на славній Радванці.Ні Вова і Вірочко небудьте сліпими душевно бо фізично знаю ,що хвала Богу здоровя маєте добре.Не дайте засліплювати Вашу душу мізерним бюрократам.Ми гідні жити в кращих Умовах,ми заслуговуємо того,але які ми такий маємо і уряд.Виправляймось самі виправимо й наш Уряд.
  Скоро настане потепління і ті мочарі стануть росадником інфекції.Хіба пан Попович і його всі прибічники не бачать як в районі як іти на базар біля газової станції розливається морем каналізація?!Чому ніхто не говорить про те,що на Радванці найбільша захворюваність на інфекційні хвороби-гепатит,дизентерія.Скоро там буде Холера.Каналізація в дезолаберному стані,на вулиці немає стічних каналів з решітками,а питну воду включають по годинах ,з труб потім при включенні витікає годинами ржа і всяка гадость,і за це все ви мої сусіде хвалите когось Поповичів і Фогелів які палец об палець до цих пір не вдарили ,щоб щось зробити для Вас.Та гоч би наладили вивіз мусора і організували,як мають наші сусіди ,щоб біля кожного двору був мусорозбірник.За такий стан ,погодинну подачо води ,темноту,мусорне звалище , ви,- Народ , повинні поставити перед судом таких народних обранців.Починайте з голови.Бо риба смердить від голови.Міський голова хоч раз був на нашій вулиці?Та що ви?Це чужа вам людина ніколи немала в думці, щось зробити про людей і не буде мати.З пса солонина не буде!Вибачайте мені мої сусіде за цей монолог,але своїм підтакуванням нечесним людям, мене вже насрало.
  Боріте ся поборете!

  Аватар пользователя Гость

  Щодо підтакування. Багато в чому я з Михайлом Степановичем не згідний, бо "проблиск світла" на нічній вулиці 1 це вже щось! Однак не згідний і з В.Поповичем, який чомусь замовчує роль керівника Ужгородського КАТП пана Грамотника! Хіба його люди не працювали в ці дні в ГОРЯНАХ?!? А хіба про них мовлено хоча б одне добре слово?!?