ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті вперше побував посол Хорватії

  23 января 2021 суббота

  Знайти нові шляхи для розвитку співпрації між Закарпаттям та регіонами Хорватії - такою була основна тема зустрічі голови облдержадміністрації Івана Різака з Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Хорватія в Україні Маріо Міколічем.

  Посол Хорватії на Закарпатті вперше. Свій візит навіть назвав запізнілим, оскільки розвиток хорватсько-українських відносин розгляда-ється керівництвом його держави як пріоритетний. Дипломата цікавили економічний потенціал області, інвестиційний клімат в краї. Обидві сторони зійшлися на тому, що економічні взаємостосунки потребують поглиблення. На сьогодні частка Хорватії в загальнообласному обсязі зов-нішньо-торговельного обороту становить лише 0,1 відсотка. За дев’ять місяців року загальна сума зовнішньої торгівлі з цією країною склала 134 тисячі доларів.

  Йшлося і про поглиблення співробітництва в гуманітарній та культур-ній сферах. Маріо Міколіч запросив мистецькі колективи Закарпаття взяти участь у фольклорному фестивалі в Загребі. Така пропозиція була прийнята. Іван Різак висловив сподівання, що сьогоднішня протокольна зустріч матиме продовження в конкретній співпраці між регіонами обох держав.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору