ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

На Закарпатті за скоєння кишенькових крадіжок порушено 22 кримінальні справи.

    04 июля 2024 четверг
    26 переглядів

    Упродовж минулого року на Закарпатті зареєстровано 196 злочинів загальнокримінальної спрямованості, котрі підпадають під категорію кишенькових крадіжок. Найбільше цим уражені міста Ужгород, Мукачево, а також Берегівський, Виноградівський та Міжгірський райони. Загальна сума викрадених таким способом грошей понад 48 тисяч гривень!

    Ці, на перший погляд, дріб’язкові злочини приносять чимало проблем та збитків людям. На відміну від інших крадіїв “кишенькарі”, як правило, “полюють” удень. Вештаються на ринках, вокзалах, у магазинах, транспорті. Словом, там, де людно, де у будь-яку мить можна “розчинитися” у натовпі. Свою жертву “ведуть” доти, поки непомітно не “почистять” її гаманець, не поцуплять стільниковий телефон чи інші цінні речі. Як стверджує начальник відділення управління карного розшуку УМВС підполковник міліції Олександр Єсенов, найкращим способом боротьби з цим злом залишається розкриття по гарячих слідах. Візьмімо хоча б знамениту Етеллу Товт, яку знають у кримінальному світі як “мамочку Етуш”. Ще за часів колишнього Союзу за скоєння кишенькових крадіжок Етушка провела на “зоні” понад 30 років. Тоді за ці кримінально-карні діяння її затримував Ремезан Єсенов – батько Олександра. Згодом, наче сімейна естафета, справа затримання “щипачів” перейшла до старшого сина, досвідченого оперативника. Лише торік “мамочка” скоїла чотири кишенькові крадіжки, котрі по гарячих слідах розкрила група Олександра Єсенова.

    У сильця працівників міліції потрапила ще одна 39-річна жінка, котра теж “спеціалізувалася” на викраденні гаманців. Останнього разу її затримали після крадіжки 600 гривень та паспорта на вул.Краснодонців. З’ясувалося, що на її рахунку ще кілька епізодів крадіжок. Два 49-річні “гастролери” зі Львова, приїхавши на Закарпаття, чомусь вважали, що для них тут “щипання” чужих гаманців стане таким собі уікендом. Адже вважали себе “професорами” -кишенькарями, оскільки мали вже за плечима солідні тюремні “університети”. Однак зовсім іншої думки були працівники карного розшуку, котрі професійно “вирахували” й затримали злочинців. Вирішила спробувати щастя на злодійській ниві й 24-річна жителька Мукачівщини, котра час від часу приїжджала в Ужгород. В одному з магазинів дівчина запримітила жінку, котра робила покупки. Вибравши слушний момент, молодиця поцупила 77 доларів та 1690 гривень. Однак натішитися “трофеями” не вдалося: перешкодили працівники міліції.

    Як правило, жертвами “щипачів” частіше стають жінки, підлітки та люди похилого віку, – розповідає Олександр Єсенов. – Їм на ринках варто бути особливо обережними. Під час розрахунку за покупки намагайтеся не “засвічувати” свій гаманець. Великі гроші ховайте у внутрішніх кишенях. Це відчутно затрудняє “роботу” злочинцям. Словом, обережність ніколи не завадить. Якщо у вас все ж викрали гроші чи інші цінні речі, одразу ж звертайтеся в міліцію.



    Іван Ладжун

    ВЗГ УМВС України

    в Закарпатській області






    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору