ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті затримано італійця, що намагався вивезти з України півмільйона євро

  28 ноября 2020 суббота

  На українсько-угорському кордоні на пункті пропуску "Тиса" було затримано італійця, який у митній декларації вказав триста тисяч євро, однак, під час ретельного митного огляду довго витягав з кишень куртки пачки купюр. Куртка була немов великий валютний гаманець: у зовнішніх кишенях - пачки купюр номіналом по 100 і 200 євро, у внутрішніх - пачки по 500 євро і доларів. Після перерахунку загальна сума становила 498 800 євро і 6 680 американських доларів.

  На судовому засіданні італієць пояснив, що він у червні зняв ці гроші зі свого рахунка в Італії і, не задекларувавши на кордоні, провіз до України, а тепер хотів повернутися з ними на батьківщину. На питання, чому ж не вказав у декларації всю суму, відповів, що забув про ці гроші.

  Справу про валютну контрабанду розглядав Ужгородський районний суд. За рішенням суду всі гроші конфісковані на користь держави. Крім того, за порушення правил Митного кодексу України італієць змушений сплатити штраф у сумі 370 грн. Правда, у порівнянні з тими грішми, що він залишив в Україні, це вже дріб'язок.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору