ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Параплани над закарпатською Верховиною

  28 ноября 2020 суббота

  Минулої неділі мальовничі схили Волівецького перевалу, яким проходить адміністративна межа сусідніх Воловецького та Міжгірського районів Закарпаття, оживилися різнобарв’ям та різноголоссям святково налаштованого люду. Мешканці двох регіонів скористалися доброю спільною ініціативою відповідних районних влад, аби разом відсвяткувати одразу два свята, що майже збіглися в часі – День молоді та День Конституції.

  Пріоритет був явно за молоддю – і за представництвом, і за загальним настроєм, і за суттю розважальних заходів, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської ОДА. Розпочавшись звуком трембіт, свято плавно перейшло у неформальну площину: співали і танцювали творчі колективи, зодягнуті в колоритні народні строї, молодь змагалася в спорті, з крутого схилу високої гори злітали параплани і, кружляючи над головами святкувальників, приземлялися мало не в гущі натовпу. Розташувавшись прямо на траві, люди насолоджувалися природою, музикою, спілкуванням, а ще – смачною бринзою та прохолодним пивом. І разом раділи святу, яке, на жаль, не так уже й часто розбавляє нелегкі будні мальовничої Верховини.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Всьо в порядку як говориться в нашій бесіді.Але на часі вже усвідомити всім ,що з природи неможна насміхатись.Коли вже зупинять дику вирубку наших лісів,Досить було всяким Малярамт та всяким дипломатам піднімати сокиру над легенями карпат.Легко все затопити в вотці , а ми будемо ай на дале робити ,що самі хочемо.А хто почистив за собою ту територію яку засмітили,загадили після тих гульків.Коли вже навчаться робити не ездеповські з хлоркою туалети а ті які відповідають світовим нормам гігієни.!!!!