ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Податкова: "Бізнес одержить те, чого він хоче: максимальну недоторканність і створення комфортних умов для роботи"

  18 января 2021 понедельник

  ДПА України з 1 січня 2005 року вводить нову систему адміністрування податку на додану вартість, що дозволить скоротити кількість податкових перевірок і забезпечити бізнесу недоторканність. Про це повідомив учора на прес-конференції заступник голови облДПА - начальник управління податкового аудиту та валютного контролю Олег Рущишин. Про головну мету податківців при створенні нової системи адміністрування ПДВ, яка полягає в тому, аби кардинально спростити відносини ДПАУ і платників цього податку та задовольнити як суб'єктів господарювання, так і фіскальні органи, говорили також заступник голови Ярослав Дроздовський та заступник голови - начальник управління оподаткування юридичних осіб Еріка Васкова. У підсумку, як зазначалося, реально бізнес одержить те, чого він хоче: максимальну недоторканність і створення йому саме комфортних умов для роботи.

  - Відносини з бізнесом формуватимуться абсолютно на інформаційних технологіях, і відвідування бізнесу податковими органами буде здійснюватися винятково вже в технологічному процесі, якщо це буде доцільно, - відзначив Ярослав Дроздовський, ведучи мову про Програму модернізації державної податкової служби України, схвалену Кабміном у минулому році.

  Головне завдання цієї програми, як зазначалося, - створити високопрофесійну інформаційно-розвинену податкову службу, яка б діяла ефективно, на основі довіри суспільства та прозорості. Її фінансування здійснюється за рахунок коштів Держбюджету та позики Європейського банку реконструкції та розвитку. Загальна вартість проекту - понад 200 млн. дол., більша частина з яких - позика.

  Реалізація Програми розрахована на 10 років. Відповідно до проекту, протягом цього часу планується з 27 територіальних підрозділів, які діють на сьогодні в державі, сформувати 10 податкових округів та 150 податкових інспекцій районного рівня. Цей процес уже відбувається. Торік у нашій області уже пройшло об'єднання ряду інспекцій (зокрема, Воловецької, Міжгірської, Великоберезнянської та Перечинської).

  Прес-служба ДПА у Закарпатській області

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору