ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Сьогодні "Наша Україна" офіційно піде в опозицію?

  02 июня 2023 пятница

  Сьогодні, 17 жовтня, фракція блоку «Наша Україна» оголосить у Верховній Раді про свій перехід в опозицію. «Завтра таке оголошення (про перехід в опозицію) від імені фракції буде зроблене», – сказав учора журналістам лідер фракції Роман Безсмертний, передають «Українські новини».

  Він також повідомив, що в понеділок пройшли збори фракції, на яких розглядався план дій «Нашої України» в опозиційній діяльності. Зокрема, депутати обговорили ідею створенню конфедерації «Європейська Україна» і формування опозиційного уряду. На думку Безсмертного, групи професійних депутатів у фракції можуть у вірогідному «тіньовому» уряді грати роль урядових комітетів.

  Крім того, Безсмертний повідомив, що в планах фракції – розробка близько 350 законопроектів, направлених на розвиток економіки України і її європейську інтеграцію.

  Як повідомлялося, 4 жовтня блок «Наша Україна» перейшов в опозицію через те, що в коаліційну угоду з Партією регіонів, Соціалістичною і Комуністичною партіями не був включений весь текст Універсалу національної єдності з гарантіями його виконання.

  НУ має намір в опозиції керуватися Універсалом національної єдності.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору