ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У піщаному кар’єрі закарпатського м.Берегово втопилися 2 підлітка

  24 ноября 2020 вторник

  Купання на водоймищі “Піщанка” в закарпатському місті Берегово для двох неповнолітніх місцевих мешканців закінчилося фатально. 16-річного хлопчину витягли з води відразу, а пошуком тіла на рік молодшого товариша декілька годин займалися водолази Закарпатського СВАРЗу.Як повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі управлінння МНС України в Закарпатській області, дане водоймище стихійно виникло на місці колишнього піщаного кар’єру. Воно не входить у перелік об’єктів міста, призначених для масового відпочинку, але берегівчани, особливо підлітки, полюбляють там приймати водні процедури.

  Трагедія розігралася по обіді. Зі слів очевидців, разом з хлопцями відпочивав ще й третій підліток, котрий, напевно добряче перелякався, коли товариші почали тонути, і втік з місця пригоди. Чому хлопці пішли купатися, залишається загадкою, адже вони не вміли плавати.

  Інші підлітки, які розважалися поруч, побачивши, що з хлопцями у воді коїться щось неладне, почали волати про допомогу. Крики почув чоловік, що саме купався за метрів сто на протилежному боці водойми. Він негайно кинувся до місця тривоги. Старшого хлопця знайшов відразу. На жаль, усі спроби повернути його до життя виявилися марними. Іншу жертву під водою довелося шукати кваліфікованим водолазам, що невдовзі прибули до місця виклику з обласного центру.

  - Незважаючи на цілий комплекс упереджувальних заходів, які постійно проводить оперативно-рятувальна служба Закарпаття щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах, на жаль, на них продовжують гинути люди, - наголошує перший заступник начальника УМНС України в Закарпатській області Володимир Бодак. Цьому підтвердження й сумна статистика. Цьогоріч в області вже зареєстровано 59 випадків загибелі людей на водних об’єктах, серед яких -- шість найшокуючі, де втопилися неповнолітні. На жаль, чимало трагедій, які стаються на воді з дітьми є наслідком байдужості дорослих, приміром, відсутність місць, облаштованих спеціально для відпочинку на водних об’єктах. Занадто часто наші діти на канікулярний період залишаються без догляду старших. На жаль, речі, що можна було б попередити, ми до певного моменту вважаємо несуттєвими, тоді як усвідомлення їх важливості приходить надто пізно аби щось можна було змінити...


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  мда ппц куда смотрят родители

  Аватар пользователя Гость

  мда ппц куда смотрят родители