ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород 19 вересня відвідає всеукраїнський тур "Молодь - проти! Молодь - за!"

  18 января 2021 понедельник

  Продовжується Всеукраїнський тур "Молодь - проти! Молодь - за!", який в 8-ми містах вже об'єднав понад 225 тисяч молодих людей. 19 вересня тур відвідає Закарпаття, акція пройде в Ужгороді на пл.Поштовій. Акції туру починаються з 14 годин. З того часу всі охочі в спеціально відведеному біля сцени місці можуть висловити свої думки і побажання, заповнивши анкети. До речі в анкетуванні можна прийняти участь не тільки безпосередньо біля сцени туру. Працює сайт акції www.proty-za.kiev.ua.

  Як показують перші тижні акції, найбільш активно молодь голосує проти тероризму і присутності українських військ в Іраку, за патріотизм і вільний незалежний розвиток країни, за рівні можливості української і російської мов в Україні.

  Більшість молодих людей, що прийшли підтримати захід, упевнені, що їх позицію зможе відстояти кандидат в президенти, нинішній прем'єр-міністр України Віктор Янукович. "Адже більшість цих положень вже врахована в програмі Януковича", - говорять глядачі акції. Підсумки анкетування будуть обнародувані в ЗМІ.

  Концерт туру почнеться о 18.30. В Ужгороді глядачі побачать виступи Віктора Павлика,Карини Плай, Андрія Князя, Ірини Шинкарук, групи "Скрябін".


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору