ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Ужгородців запрошують взяти участь у фотоконкурсі "Ужгород твоїми очима"

  23 сентября 2023 суббота
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  27259.jpgРотаракт клуб Ужгород запрошує всіх небайдужих до фотомистецтва, взяти участь в фотоконкурсі „Ужгород твоїми очима”.

  Теми конкурсу –

  „Цікавинки” міста Ужгород (тобто неординарні місця, події чи жителі міста, які можуть представляти інтерес для жителів міста)
  Невідомі куточки міста: місця, які не зустрінеш у путівниках міста, цікаві нестандартні ракурси, місця, які тяжко одразу впізнати.
  Я – за чисте місто; (фотографія, яка містить соціальну рекламу, що допоможе звернути увагу на санітарний стан міста).
  Активний і здоровий відпочинок в рідному місті; (заклик до здорового способу життя)

  Дійство на дитячому майданчику.
  Я живу заради…


  Метою фотоконкурсу та виставки є визначення кращих робіт авторів в області фотомистецтва, а також підтримка розвитку фотографів небайдужих до соціальних тем та до рідного міста.

  Для участі у Фотоконкурсі автор фоторобіт подає заявку з 19 жовтня по 17 листопада, довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронних носіях), фотороботи (в тому числі і в електронному вигляді).

  Місце збору фотографій: Капушанська 11в, 3 поверх (на 1 поверсі „Дельта Банк”) з 14-00 до 18-00 з понеділка по п’ятницю. Або домовитись за телефоном 80509781858.

  Підпис автора засвідчує зобов’язання подавати правдиву інформацію про себе.
  Приймаються фотографії розміром 30x45 або 30x40, з підписом (назва роботи, прізвище, ім’я, по-батькові автора, місце проживання, рік фотозйомки) та у електронному вигляді (роздільна здатність фото має бути не менше 300 пікселів/дюйм).

  Надіслані на Фотоконкурс фотороботи авторам не повертаються. Організатор Фотоконкурсу залишає за собою право використовувати ці фотороботи в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, продажу тощо із збереженням прав інтелектуальної власності автора фотороботи.

  До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну або комерційну рекламу.

  Обов’язковою умовою участі в конкурсі – наявність назви у фотографії. Від кожного учасника на конкурс приймається від одної до трьох фотографій з кожної теми. Фотоколажі на конкурс не приймаються.

  Фотографії, що виставляються на конкурс повинні бути зроблені учасником або належати йому. В деяких випадках Організатори вправі запросити підтвердження авторства чи належності фото. Непідтверджені фотографії можуть бути дискваліфіковані.

  Фотографії повинні бути зроблені в Україні, в місті Ужгород.

  Після завершення прийому фотографій, буде проводитись оцінювання фотографій. Переможці будуть нагороджені призами. Найкращі роботи потраплять на виставку, яка відбуватиметься з 23 листопада по 4 грудня в приміщенні збору фотографій. На виставці бажаючі зможуть придбати фотороботи, а кошти підуть на благодійність.