ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді проходить обласна конференція працівників Закарпатської дирекції Українського підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

  22 января 2021 пятница

  У ці хвилини в Ужгороді завершується обласна конференція працівників Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта". Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Степан Ревак, звертаючись до більш ніж 100 делегатів, сказав, що обласна влада розуміє проблеми галузі, а тому як допомагала, так і надалі допомагатиме у їх подоланні та всіляко сприятиме розвитку поштового зв'язку на теренах краю. С.Ревак вручив великій групі працівників галузі грамоти Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради. Секретар Ужгородської міської ради Юрій Беляков, вітаючи делегатів обласної конференції на ужгородській землі, побажав їм наснаги та успіхів у їх нелегкій щоденній праці. Привітав закарпатських поштовиків і заступник генерального директора УДППЗ "Укрпошта" Олег Мазуренко.

  Зі звітом про результати фінансово-господарської діяльності закарпатських поштовиків у 1999-2004 роках перед делегатами конференції (а це - більше 100 чоловік) виступила директор обласної дирекції УДППЗ "Укрпошта" Февронія Сухан. Вона повідомила, що за результатами господарської діяльності у вказаний період доходи по Закарпатській дирекції зросли у 2,2 рази. За 6 місяців 2004 року загальна сума доходів з ПДВ складає 11102 тис.грн., що становить 112,9 % до плану. Загальні витрати за 6 місяців ц.р. складають 9617 тис.грн., що на 396 тис.грн. (4,3%) більше плану, та на 989,2 тис.грн. (11,5%) більше у порівнянні з аналогічним періодом 2003 року. Вперше за багато років за останні два роки Закарпатська дирекція отримала прибутки, сказала Февронія Сухан. Так, прибуток за 2003 рік склав 87 тис.грн., а за перше півріччя ц.р. - 210 тис.грн. (чистий прибуток становить 38 тис.грн.).

  За останні 3 роки заробітна плата працівникам поштового зв'язку (в області їх нараховується 1704) підвищувалась 5 разів: сьогодні її середній розмір на Закарпатті складає 351 грн. На жаль, це в 2 рази нижче за їх колег із ВАТ "Укртелеком", хоча й більше, ніж у медиків та вчителів. З 1 жовтня в обласній дирекції планується впровадити схему посадових окладів, що розрахована від мінімальної зарплати 237 грн. для всіх працівників.

  Сьогодні головною проблемою для поштовиків Закарпаття, за словами Февронії Сухан, є збитковість переважної більшості сільських відділень поштового зв'язку, які становлять 88 % від загальної кількості всіх відділень Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта".

  На конференції в Ужгороді обрано також делегатів, які представлятимуть поштовиків Закарпаття на II Всеукраїнському форумі працівників поштового зв'язку, що првідбудеться 9 жовтня в Києві.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору