ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді з 1 грудня зросте вартість комунальних послуг

  05 декабря 2020 суббота

  За інформацією, отриманою в прес-службі Ужгородського міськвиконкому, відтепер для мешканцыв Ужгорода вартість 1 кубічного метра холодної води підніметься з 65 копійок до 92 копійок, водовідвод подорожчає на 10 копійок (з 35 копійок до 45 копійок за 1 кубометр).

  Для організацій відповідно тариф змінений з 0,72 грн до 1,20 грн, а водовідвод з 0,38 грн до 0,59 грн за 1 кубометр. Теплопостачання для осіб, що користуються послугами цілий рік, подорожчає на 1 копійку за 1 квадратний метр, а для тих, хто користується цією послугою тільки в період опалювального сезону - на 3 копійки за 1 квадратний метр житлової площі (для організацій - на 31 копійку і на 60 копійок соответсвенно).

  Вартість гарячого водопостачання зросте майже вдвічі: з 8,58 грн до 15, 74 грн. При цьому міська влада Ужгорода змінила норму споживання гарячої води на людину: з 76 на 105 літрів за добу. Також змінений графік подачі гарячої води - замість 6-10 годин два рази на тиждень вода буде поставлятися у будинки городян цілодобово. Для організацій гаряче водопостачання подорожчає на 1,44 грн за 1 кубометр.

  Рішення про збільшення вартості комунальних послуг міська влада Ужгорода пояснює турботою про збереження міських комунальних служб у працездатному стані. Зокрема, тарифи на електроенергію за останні 2 роки переглядалися 5 разів і зросли на 44%. Тепер ужгородські комунальні підприємства збиткові і цей захід повинний хоч якось удержати їх на плаву.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору