ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Виступ Ратушняка С.М. на сесії Верховної Ради України : Снова осень наступила ?

  19 января 2021 вторник

  ЗАСІДАННЯ ДВАНАДЦЯТЕ
  Сесійний зал Верховної Ради України
  24 вересня 2004 року, Виступ Ратушняка С.М.(без коментарів)"..Я хотів би також звернутися до вас припинити це ганебне явище і паплюження лівих і правих один одного. Вас розводить адміністрація Президента і тому те, що вчора зробив Червоненко мені прикро за державу.

  Сьогодні Ющенка "мочать" так, як в 1999 "мочили" Мороза, тому що він є реальний претендент і електорально йому конкурентів нема, при всій повазі до Януковича.

  Також великого розголосу набула процедура, оголошена СДПУ(о) як зрадництво. Я хотів спитати пана Кравчука, який зрадив Компартії, якій від п'янки у Біловезькій Пущі дістав цілу державу, чи він не зрадив Компартії? Я хотів спитати, як вони 19 мандатів отримали на виборах і сьогодні керують державою, а інших 20 звідки вони взяли? Я хотів спитати чи не зрадив Потебенько і Блохін Компартію? Чи зрадили Сандлер, Галієв, Ярославський "Нашу Україну" , які пішли до Гавриша? Я хотів би спитати, яка ситуація у "Партії Регіонів" чи у них таких немає? Чого ви всім не запропонуєте залишити ці мандати? Хто сьогодні коло Гавриша, коло Губського - це сателіт СДПУ(о)? Ніхто не називає їх зрадниками, шановні, адже це сьогодні передбачено і дозволено законодавством і політичної моралі цієї Верховної Ради, об яку витирають ноги хто завгодно, починаючи з Президента і кінчаючи піховшиками і таке інше.

  Я хотів також звернути увагу, якщо ми так договоримося, то ми будемо тоді виносити питання на Верховну Раду про геноцид діяльності СДПУ(о) на Україні, за що український народ заплатив 10 мільйонів і їх визнати, як наступника КПРС.

  До слова про бюджет. Я хотів би одне запитання задати. Якщо зростання економіки 13 відсотків, шановний Вікторе Федоровичу, поясніть, я просто хочу, щоб ми порозуміли всі і народ України, то як може бути 110 мільярдів, якщо було 60. Значить 30 мільярдів було приховано, значить пенсію з 1 січня цього року можна було б потроїти з 1 січня. І добре, що це зараз робиться, але добре, щоб це робилося з 1 січня. Дякую за увагу."

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору