ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

З початку року доходи міжнародного аеропорту “Ужгород” зросли у 4 рази!

  01 декабря 2020 вторник

  Виробничо-фінансова діяльність Закарпатського обласного комунального підприємства "Міжнародний аеропорт Ужгород" в поточному році характеризується суттєвими позитивними зрушеннями, почули сьогодні від його керівництва журналісти регіональних та всеукраїнських ЗМІ, що завітали на це підприємство разом з головою Закарпатської облдержадміністрації Іваном Різаком. Так, за 10 місяців цього року аеропортом отримано доходів на суму 708,09 тис.грн. В тому числі від основної діяльності — 577,70 тис.грн. Якщо за десять місяців 2002 року збитки підприємства складали майже 300 тис.грн., на 1 травня ц.р. — 131 тис.грн., то станом на 1 листопада "Міжнародний аеропорт Ужгород" має 28,09 тисячі гривень прибутків. Підприємством сплачено до бюджетів усіх рівнів 465 тис.грн. податків. Окрім того, цьогоріч значно збільшилася кількість рейсів (майже на 50 відсотків), на 133% зросли показники відправки пасажирів. Так, з аеропорту відправлено на 4507 пасажирів більше, ніж за аналогічний період минулого року

  На сьогодні середня зарплата працівників аеропорта складає 338 гривень, тоді як на початок 2003 року вона не перевищувала 240 гривень.

  Як повідомив “Р-р” голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак, у регіоні розроблена Пргорама відродження міжнародного аеропорту “Ужгород”, вона буде подана на затвердження на наступну сесію обласної ради. Початково програмою передбачено виділення 0,5 млн.грн. на ремонт злітної смуги аеропорту.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору