ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Західні експерти: В Україні зароджується авторитаризм

    19 апреля 2024 пятница
    55 переглядів

    Фонд Бертельсманн презентував результати щорічного дослідження Індекс трансформації, у якому Україну названо «дефектною демократією» із низьким рівнем соціально-економічного розвитку. Основні «дефекти» - корупція та конфлікт різних гілок влади.Один із авторів дослідження, науковий співробітник Університету Людвіґа Максиміліана Мартін Брузіс пояснив, що основним «дефектом» української демократії є незбалансованість гілок влади, постійний конфлікт навколо конституційних повноважень. Крім того, за його словами, відсутність консенсусу в цьому питанні робить демократію в Україні вразливою.

    «Я не думаю, що в Україні колись може бути такий авторитаризм як у Білорусі, Туркменістані або Казахстані, але цілком можливою є ерозія демократичного процесу і поступове відновлення авторитарних рис влади», - сказав Мартін Брузіс.

    Він також зауважив, що головною причиною для виникнення ознак авторитаризму може бути утвердження нинішньої практики, коли влада у країні здійснюється в обхід демократичних інституцій, а саме на підставі неформальних домовленостей владних еліт», - зауважив Мартін Брузіс. Німецький експерт наголосив, що подальший процес реформ в Україні неможливий без рішучих заходів у боротьбі із корупцією.



    За матерiалами "Німецька хвиля"

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору

    Комментарии

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Коментар Миколи Яреми в 2003 році.
    Щодо політичного і економічного розвитку України в майбутньому М.В. Ярема вважає, що політика в нашій державі має бути діловою, дипломатичною, але ні в якому разі не брудною та комерційною. На його думку, економічний розвиток України нині має великий зріст в цілому. Сьогодні необхідно могутній потенціал України спрямувати в правильне русло, технологічно переобладнати підприємства, з боку держави підтримати малий та середній бізнес, а кошти державного бюджету розподілити між сільськими, міськими, районними та обласними органами самоврядування, що могло б розвивати стабільно регіони і державу в цілому.
    Микола Васильович Ярема каже так: "Україну я дуже люблю і ціную її трудолюбивий народ, який тримався спокійно протягом десяти років з початку розвитку країни і після розпаду СРСР. Цей спокій дав можливість підняти економічний ріст в державі, реорганізувати законодавчу базу, підняти авторитет незалежної України на міжнародному просторі.
    "Культурне, духовне, здорове життя молоді – це повага до старших людей та дітей, допомога ближнім та один одному. Це велика повага до самого себе".
    Микола . Ярема
    Коментар Миколи Яреми в 2008 році.
    Микола Ярема сказав: те що робиться в Україні з 2004 року по 2008 рік не можна назвати прагматичним, економіку країни заморожено, прожитковий ріст людини знижено, малий та середній бізнес не розвивається, законодавство розбалансоване, система управління країною знищена, політика країни різна, непередбачена, без стратегічного розвитку Держави та її інтересів в цілому, постійне заведення в оману громадян України з боку державних управлінців – це є неприпустимо.
    " Розвиток України в першу чергу залежить від законно-послушного керівництва країни ". Микола Ярема

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    І ще хтось не розуміє, чому появляється проблема федералізму іт. д.?

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    В Бiлорусii Президента ПОВАЖАЮТЬ , а у нас вимушенi тимчасово ТЕРПIТИ !

    Аватар пользователя Гость

    Комментарий: 

    Не зовсім ясно, яке відношення має назва статі до її змісту. Корупція і аврортаризм речі дуже різні. Тут заміна понять, типовий трюк, хоч можливо, що і ненавмисний.