ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
корупція

корупція

  16 января 2018 вторник

  Слово «корупція» чуємо з динаміків радіоприймачів та телевізорів, зустрічаємо в періодиці та в Інтернеті, вживаємо у розмовах мало не щодня. І тим не менше, важко назвати корупцію нормальним явищем. Вона суперечить загальнолюдським та національним етичним нормам.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Фонд Бертельсманн презентував результати щорічного дослідження Індекс трансформації, у якому Україну названо «дефектною демократією» із низьким рівнем соціально-економічного розвитку.

  1 просмотров. Обсудить (4)

  Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила для представників ЗМІ конкурс на тему: «Корупція: борітеся - поборете!».

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Цього тижня під час прес-конференції в Чернівцях Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Угорщини в Україні Тот Янош запевнив, що Україна може розраховувати на угорців не тільки, як на сусідів, але й друзів. Вони готові поділитися з українцями набутим досвідом євроінтеграції.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Як зреагує на таке повідомлення читач, можна здогадатися. Адже про системний характер поборів на митниці з конкретними "таксами" говориться офіційно на рівні керівника уряду. Але факти — уперта річ. За результатами чотирьох службових розслідувань та 68 перевірок діяльності підрозділів, тут не виявлено жодного факту зловживання!

  3 просмотров. Обсудить (7)

  Однією з проблем, що найбільше хвилюють людей, є корупція. Аби їй протидіяти, ще на початку року Президент України видав Указ “Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам та корупції”.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні одним з найбільш негативних суспільних явищ, яке призводить до порушень прав людини, унеможливлює ефективний захист конституційних свобод громадян є корупція в системі правоохоронних та контролюючих органів.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Хустський міський голова Михайло Джанда став перед судом, пояснюючи свої незаконні дії: напркінці вересня ц.р. Хустським міжрайонним прокурором Василем Свинцем стосовно міського голови було складено протокол про вчинення корупційного діяння.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Аби протидіяти проявам корупції на теренах Закарпаття в області розроблено низку конкретних узгоджених заходів. Їх реалізація, констатувалося сьогодні в Ужгороді в ході зустрічі голови Закарпатської облдержадміністрації з керівниками правоохоронних та контролюючих органів уже приносить результати, які значно кращі минулорічних.

  4 просмотров. Обсудить (0)