ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
податківці

податківці

  22 сентября 2021 среда

  Всім відомо, що коли податкова інспекція приходить на перевірку, рідко коли керівники підприємства та приватні підприємці почувають себе затишно, хвилюючись за результати проведеної перевірки. Тому деякі суб»єкти господарювання вважають, що не допустивши податкових інспекторів до проведення перевірки, вони зможуть уникнути її проведення.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті у ході операції “Контрабанді — стоп” податкові міліціонери ДПІ м.Ужгороді спільно із співробітниками дорожньо-патрульної служби Ужгородського МВ УМВС провели відпрацювання майданчика для зберігання автомобільної техніки на одній із вулиць обласного центру.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Виявом державної турботи про платників податків і працівників податкової інспекції стало відкриття першої черги нового адмінбудинку ДПІ у Тячівському районі. Триповерховий красень-будинок, обриси якого вимальовувалися протягом довгих 8 років, приковує зір перехожих гарним сучасним оздобленням та оригінальною архітектурою. Ще б пак!

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Для 120 вихованців Чинадіївського дитячого будинку на Закарпатті цьогорічний Святий Миколай був прихильним і щедрим, бо у його ролі виступили податківці.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Однією з проблем, що найбільше хвилюють людей, є корупція. Аби їй протидіяти, ще на початку року Президент України видав Указ “Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам та корупції”.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Люблять закарпатці купувати і продавати на базарах. Навіть постійно зростаюча кількість магазинів неспроможна витіснити цю стихію. Нині на території області їх - 129. "Найбазарнішим" районом є Тячівський. Тут налічується 21 ринок. В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді їх трохи менше - 18, в Мукачівському районі - 9.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Минулого четверга в.о. Прем’єр-міністра України Микола Азаров провів всеукраїнську селекторну нараду, під час якої аналізувались питання соціально-економічного розвитку областей. Окремим пунктом розглядали проблеми стабілі-зації банківської системи держави.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Оновленими закарпатськими дорогами і трасами курсує безліч автомобілів, які перевозять вантажі. На жаль, при їхній перевірці податкові міліціонери часто виявляють чи то невідповідність між документами і самим вантажем, чи навіть "лівий" товар, повідомляє прес-служба ДПА в Закарпатській області.

  9 просмотров. Обсудить (0)