ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
ринок

ринок

  24 июня 2024 понедельник

  Сьогодні під час брифінгу в Ужгороді начальник Закарпатського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ганна Ємець розповіла, що сама ще не купувала акцій чи інших цінних паперів і найближчим часом не збирається інвестувати в них кошти. «Для держслужбовця це завелика розкіш», - сказала посадовець.

   

  Завтра, 26 лютого, о 10.00 в прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації відбудеться брифінг начальника територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ганни Ємець.

   

  Минулого тижня у центрі закарпатського міста Хуста відбувся страйк підприємців, що торгують на міському ринку. Причиною цього мітингу стало позбавлення їх торгових місць, адже територія ринку і скверик у центрі міста міська влада загородила металічною сіткою.

   
  Олександр Сороколєтов прикував себе ланцюгом до торговельного павільйону. А вже ввечері у чоловіка стався інсульт.

  Станом на понеділок, 26 січня, ринок, що розташований по вулиці Фединця в обласному центрі, фактично, продовжує працювати у нормальному режимі. Єдиним нагадуванням про події минулого тижня залишається гора каміння, яка перешкоджає руху автотранспорту по території ринку, а також міліція, яка контролює заїзд на вулицю Фединця.

   

  Засідання на тему „Початок діяльності НПФ (недержавних пенсійних фондів) та їх вплив на розвиток фондового ринку” відбулося в Ужгородському прес-клубі реформ на Закарпатті.

   

  Найбільша регіональна виставка-ярмарок в Угорщині відкрилася в місті Ніредьгаза — адміністративному центрі Саболч-Сатмар-Березької області, що межує з Румунією, Словаччиною і Україною.

   

  Як уже повідомляв «UA-Reporter.com», сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбулася чергова сесія міської ради. Міські депутати депутати затвердили звіт про виконання бюджету за перший квартал. Так, до загального фонду бюджету міста за звітний період надійшло 15123,5 тис. грн.

   

  Як уже повідомляв «UA-Reporter.com», сьогодні в Ужгороді проходить чергова сесія міської ради.

   

  Сьогодні на центральному речовому ринку м.Ужгород відбулася чергова зухвала спроба народного депутата С.Ратушняка відновити контроль над даним об’єктом.

   

  Під час чергового засідання Ужгородського міськвиконкому було розглянуто виконання бюджету міста за 1 квартал 2005 року. Надходження до бюджету склали близько 15 млн. гривень. Загальний фонд виконаний на 91,8 %, ріст доходів бюджету збільшився на 133%. Про це "UA-Reporter.com" повідомили у прес-службі Ужгородської міськради.

   

  Президент Віктор Ющенко визнав незадовільною роботу уряду зі стабілізації ринку нафтопродуктів і взявся за справу сам.Сьогодні він проведе переговори з найбільшими нафтовими компаніями країни і спробує домовитися про повноцінну роботу заправок.

   

  На межі банкрутства опинився Перечинський лісохімкомбінат, що на Закарпатті. Без роботи можуть залишитися понад сімсот людей Донедавна підприємство в закарпатському Перечині було єдиним в Україні виробником етилацетату на основі вітчизняного етилового спирту.

   

  Сьогодні в Ужгороді згорів автомобіль голови Закарпатської обласної організації Партії Промисловців і Підприємців України Іштвана Цапа. Це вже третя спроба “наїзду” на І.Цапа: першою 2 роки тому була спроба вбивства біля під’їзду багатоповерхівки, де він мешкає — там у нього пізно ввечері стріляли; другою — коли вщент спалили його “мерседес”.

   

  На ринку праці Закарпатської області продовжують зберігатися позитивні тенденції. Упродовж січня-березня цього року на обліку в службі зайнятості перебувало понад 42,2 тис.

   

  Як уже повідомляв "UA-Reporter.com", сьогодні вранці в Ужгороді народний депутат С.Ратушняк вчинив спробу силоміць, за допомогою організованих злочинних угруповань Закарпаття, захопити речовий ринок на вул.Краснодонців, що належить відкритому акціонерному товариству "АТП 12107".

   

  Вчора в Ужгороді ініціативна група з числа підприємців, що торгують на території міського комунального підприємства “Ринок-1” (так званого “Зеленого ринку”) звернулася до голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги з проханням про зустріч.

   

  На Закарпатті в рамках проведення операції «Акцизна марка» податкові міліціонери виявили склад «лівої» горілки, вартість якої – майже 200 тисяч гривень

   

  Сьогодні до редакції нашого інтернет-видання надійшла факсограма Звернення від Асоціації приватних підприємців міста, які здійснюють свою діяльність на КП "Ринок-1" по вул.Фединця (більш відомому як “Зелений” ринок) в обласному центрі Закарпаття, яке вони надіслали на ім’я Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова та депутатів Ужгородсько

   

  У четвер в Ужгороді відбулася зустріч представників міської влади та підприємців, що здійснюють свою діяльність на “Зеленому базарі” по вул.Фединця.

   

  Люблять закарпатці купувати і продавати на базарах. Навіть постійно зростаюча кількість магазинів неспроможна витіснити цю стихію. Нині на території області їх - 129. "Найбазарнішим" районом є Тячівський. Тут налічується 21 ринок. В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді їх трохи менше - 18, в Мукачівському районі - 9.

   

  У Закарпатській облдержадміністрації продовжується пошук резервів наповнення бюджету. Серед них - легалізація обігу підакцизних товарів.

   

  Цінова ситуація на ринку основних продуктів харчування перебуває на постійному контролі органів державної виконавчої влади Закарпатської області. Йшлося про це і на сьогоднішній нараді в Закарпатській облдержадміністрації, на яку були також запрошені керівники правоохоронних та контролюючих органів.