ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
моніторинг

моніторинг

  21 февраля 2018 среда

  Полеміка щодо причин, які призвели до катастрофічних повеней 1998 та 2001 років на Закарпатті, точиться ще й сьогодні, то ледь жевріючи, то спалахуючи та переростаючи у справжні баталії на сторінках місцевих видань.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  З 18 по 29 квітня здійснюється моніторинг відокремлених структурних підрозділів вищих навчальних закладів Закарпатської області. Моніторинг проводить спеціально створена комісія Закарпатської облдержадміністрації.Членами комісії є науковці закарпатських державних вузів та посадовці управління освіти та науки ОДА, головою — Олег Гаваші.

  0 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  Через кілька хвилин в Ужгороді розпочнеться прес-конференція "Результати моніторингових проектів учасників коаліції НУО "Новий вибір – 2004" на виборах Президента України 2004 року", яку проведе Закарпатське обласне відділення Комітету виборців України.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Цінова ситуація на ринку основних продуктів харчування перебуває на постійному контролі органів державної виконавчої влади Закарпатської області. Йшлося про це і на сьогоднішній нараді в Закарпатській облдержадміністрації, на яку були також запрошені керівники правоохоронних та контролюючих органів.

  7 просмотров. Обсудить (0)