ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
річки

річки

  24 мая 2024 пятница

  Закарпатський обласний центр з гідрометеорології розповсюдив штормове попередження, згідно якого сьогодні на території Закарпаття очікується підвищення рівня річок у східній та центральній частині на 0,3-1,0 м, а у західній частині 0,5-1,5 м над рівнями ранку 9-го червня.Як прогнозують рятувальники, такі тривалі зливні дощі можуть призвести до з

   

  Міністерство навколишнього середовища та водного господарства Румунії повідомило про можливі зсувні та паводкові процеси в 27 з 42 повітів цієї країни.

   

  Полеміка щодо причин, які призвели до катастрофічних повеней 1998 та 2001 років на Закарпатті, точиться ще й сьогодні, то ледь жевріючи, то спалахуючи та переростаючи у справжні баталії на сторінках місцевих видань.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області відмічаються незначні коливання рівнів води, а в нижніх течіях Тиси і Латориці продовжується зниження рівнів води.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю відмічаються зниження рівнів води, тільки на річках Латориця і Тиса, в районі міста Чоп спостерігалося добігання паводкової хвилі і підвищення рівнів води на 39 і 98 см відповідно.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках регіону відмічається зниження рівнів води, паводкова хвиля на Тисі пройшла ділянку Хуст-Вілок.

   

  Сьогодні на річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води на 0,5-1,5 м над рівнями сьогоднішнього ранку, повідомили "UA-Reporter.com" в Управлінні МНС України в Закарпатській області. 28-29 квітня в горах на поверхні грунту та в повітрі місцями заморозки 0-3 морозу.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області відмічаються незначні підняття рівнів води, до 12 см.Найбільший підйом рівня води за минулу добу зафіксовано на річці Пінія, в районі села Поляна (+ 12 см), а найбільший спад на річці Тиса в районі міста Чоп (- 30 см).


   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю спостерігається коливання рівнів води в межах 26 см (від – 15 см до 11 см). У нижніх течіях Тиси і Боржави продовжується зниження рівнів води на 24-77 см.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках центральної та західної частини гірського відмічаються підвищення рівнів води на 10-40 см, на річці Боржава в районі села Шаланки – на 84 см.Найбільший спад рівнів води за минулу добу зафіксовано на річці Тиса в районі міста Тячів (- 24 см).


   

  Закарпатські синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні вдень та ввечері по Закарпатській області очікуються сильні дощі, місцями зливи з грозою, під час грози можливе посилення вітру до 15-20 м/с, поступове зниження вітру.19-20 квітня на річках області будуть підвищуватися рівні води на 0,5-1,5 м.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю упродовж цієї доби очікуються коливання рівнів води в межах -20 - + 50 см. Найбільший підйом рівня води за минулу добу зафіксовано на річці Тиса, в районі селища Вілок (+ 37 см), а найбільший спад на річці Латориця в районі міста Чоп (- 14 см).

   

  Прогноз погодних умов в період 15 – 19 квітня 2005 року: дощі (різної інтенсивності) вірогідні часом увесь період (до помірних та місцями сильних 15, 18-19 квітня), місцями не виключені грози. Температура повітря спостерігатиметься вночі переважно в межах 3-7 градусів тепла, вдень 7-15 градусів тепла. В горах на 1-3 градуси холодніше.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю спостерігаються незначні коливання рівнів води.Найбільший підйом рівня води зафіксовано на річці Тиса, в районі міста Хуст (+ 10 см), а найбільший спад на річці Тиса в районі міста Чоп (- 10 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області спостерігаються зниження рівнів води, тільки на річці Тиса (район міста Чоп) підйом рівня води становив 33 см.Найбільший спад рівня води зафіксовано на річці Тиса в районі міста Тячів (- 25 см).

   

  Закарпаття знову опинилося в епіцентрі „геопроцесів”. В урочищі „Бердо”, розташованого у міській межі міста Сваляви, прийшла в рух ділянка землі шириною близько 40 м, яка перекрила місцевий гірський потік, повноводність якого визначають переважно процеси сніготанення в горах.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках області спостерігаються незначні коливання рівнів води. Найбільший підйом рівня води зафіксовано на річці Тиса (в районі міста Тячів) (+ 22 см). Найбільший спад на річці Тиса (в районі селища Вілок) (- 9 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках гірського краю рівні води стабілізувались, протягом доби спостерігались незначні коливання.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках Закарпатської області продовжується зниження рівнів води на 5-50 см.

   

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків МНС України в Закарпатській області, протягом 28-29 березня на річках гірського краю продовжуватиметься поступове формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води за добу: на притоках на 10-40 см, на Тисі (ділянка Рахів-Вілок) на 30-60 см, на Тисі (район міста Чоп) на

   

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології, у верхів’ях річок області відмічаються незначні коливання рівнів води в межах від - 6 см до + 10 см, на річці Тиса (ділянка Рахів-Хуст) і в нижніх течіях приток відмічається добігання талої води і підвищення рівнів на 30-60 см.

   

  25-27 березня на річках Закарпатської області очікується формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води на 0,5-1,5 м; на Тисі і в нижній течії Боржави на 2,5 м над рівнями сьогоднішнього ранку з вираженим добовим ходом рівня. Окрім того, сьогодні в гірських районах області оголошено лавинонебезпеку.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках області спостерігається незначне зниження рівнів води. На Тисі-Чоп рівень води знизився на 10 см, вода утримується на заплаві. За минулу добу підйомів рівня води не зафіксовано, а найбільший спад пройшов на річці Тиса (в районі селища Вілок) (- 75 см).

   

  У зв’язку з похолоданням у верхів’ях річок відновилися льодові явища у вигляді шуги та заберегів.

   

  На річках області протягом 19 березня на річках Закарпаття очікується підвищення рівня води на 0,5-1,5 м. Наступне похолодання в ніч з 19 на 20 березня припинить розвиток весняної повені і призведе до зниження рівня води.

   

  Тривожна ситуація складається на Закарпатті. Фахівці твердять про можливе повторення паводку 2001 року, який завдав значних руйнувань краю. Потужний сніговий покрив у гірських і передгірних районах додатково посилився сильними снігопадами ще й 12-13 березня. Так що більша частина краю накрита кількаметровим шаром снігу.

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології на річках відмічаються незначні коливання рівнів води, утримуються льодові явища. Найбільший підйом рівня води зафіксовано на річках Ріка та Уж (+ 1 см), найбільший спад на річці Латориця (в районі міста Чоп) та Стара (в районі села Зняцево) (- 20 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках гірського краю відмічаються незначні коливання рівнів води, в нижніх течіях Латориці зниження становить 30 см. Найбільший підйом рівня води зафіксовано на річці Тиса (в районі міста Чоп) (+ 8 см), найбільший спад на річці Латориця (в районі міста Чоп) (- 30 см).

   

  За останніми даними Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, на річках регіону відмічаються незначні коливання рівнів води, в нижніх течіях Тиси і Латориці відмічаються зниження на 40-45 см.

   

  Покриття доріг на Абранському, Латріському, Яблунецькому та Торунському - сухе, на Ужоцькому - місцями сніжне, опадів не спостерігається. Видимість добра.

   

  Страницы