ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
небезпека

небезпека

  24 мая 2024 пятница

  10 лютого близько 23-ї години на пості екологічного контролю “Чоп-залізничний” напрямок (імпорт) інспекторами відділу екоконтролю та радіаційної безпеки на держкордоні “Залізнична станція Павлово-Чоп” державної екологічної інспекції в Закарпатській області в межах зони митного контролю на третій колії на віддалі близько 600 метрів від будівлі ко

   

  Вчора в лісі неподалік села Нижня Апша, присілку Подішор Тячівського району було виявлено мінометну міну 82 мм часів Великої Вітчизняної війни.

   

  В Ужгороді на сходах Закарпатського обласного муздрамтеатру знайшли ртуть. Для демеркуризації було задіяно Закарпатський спеціалізований аварійно-рятувальний загін. Як повідомили “UA-Reporter.com” у Центрі громадських зв’язків управління МНС України в Закарпатській області, загрози життю людей немає. Всього зібрано близько 2 грам цієї речовини.

   

  Вчора о 17:00 на Закарпатті під час проведення земляних робіт по влаштуванню газового відгалуження середнього тиску було виявлено 2 вибухонебезпечних предмети часів Другої Світової війни в с.Сусково Свалявського району.

   

  Сьогодні, 28 березня, в гірських районах Закарпатської області оголошено лавинонебезпеку.Управління МНС України в Закарпатській області також звернулося до керівників гірськолижних баз, організаторів туристичних маршрутів, альпіністів та туристів, які мають намір 28 березня здійснювати сходження в гори, відкласти їх до відновлення відповідних по

   

  25-27 березня на річках Закарпатської області очікується формування другої хвилі весняної повені з підвищенням рівнів води на 0,5-1,5 м; на Тисі і в нижній течії Боржави на 2,5 м над рівнями сьогоднішнього ранку з вираженим добовим ходом рівня. Окрім того, сьогодні в гірських районах області оголошено лавинонебезпеку.

   

  З огляду на лавинонебезпеку управління МНС України в Закарпатській області звертається до керівників гірськолижних баз, туристів та відпочиваючих не здійснювати сходження в гори до встановлення більш сприятливих погодних умов.